• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ziemassvētku Zaļais tirdziņš – 18.decembrī

Gulbenē 18.decembrī no pulksten 9.00 līdz 13.00 notiks Ziemassvētku Zaļais tirdziņš. Šoreiz tirdziņš norisināsies citā vietā – Gulbenes stadionā O.Kalpaka ielā 1a.

Tirdziņā būs iespēja iegādāties mājražotāju gatavotos gardumus svētku galdam, amatnieku un rokdarbnieku gatavoto produkciju sirsnīgām dāvanām saviem mīļajiem cilvēkiem, kā arī dažādus rotājumus eglīšu un mājas rotāšanai svētkiem.

Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 16.decembra pulksten 17.00 pa tālruni 20277265 vai rakstot e-pastu uz turists@gulbene.lv. Vietu skaits – ierobežots! Bez iepriekšējas pieteikšanās tirgoties tirdziņā – aizliegts! Tirgotājiem būs nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti).

Tirdziņš norisināsies “zaļajā režīmā”, ievērojot visas noteiktās epidemioloģiskās prasības, tādēļ aicinām arī apmeklētājus jau laikus sagatavot un uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pasi vai eID karti), kā arī lietot sejas masku.

Tirdziņš var tikt atcelts, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un laikapstākļus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *