• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Zaļais tirdziņš pulcēs lielu skaitu stādu audzētāju

20.aprīlī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina uz pirmo pavasara Zaļo tirdziņu – stādu gadatirgu, kas notiks Gulbenes centrālajā skvērā, Ābeļu ielā 2 (pie pašvaldības ēkas) no plkst. 9:00 līdz 13:00.

Šajā tirdziņā piedalīsies liels skaits stādu audzētāji no visas Latvijas un piedāvās dažādas vasaras puķu stādus, tomātu stādus, zemeņu stādus, sīpolpuķes, rožu stādus, mūžzaļos kociņus, augļu kokus, ogulājus, skujkokus un daudz citu dažādu stādu. Tirdziņā būs iespēja iegādāties amatnieku darinājumus – koka rotaļlietas un citus koka izstrādājumus, ādas izstrādājumus, gultas veļu, pinumus, adījumus un keramiku. Tāpat arī varēs iegādāties iecienīto novadnieku maizi un sieru, gaļas izstrādājumus, medu, mājas vīnu, karameles, pīrādziņus, sukādes, halvu un dažādus dārzeņus.

Aicinām ikvienu novadnieku un pilsētas viesi apmeklēt Zaļo tirdziņu-stādu gadatirgu un iegādāties sev tīkamas un saimniecībā noderīgas lietas, gardos mājražotāju produktus un stādus savam dārzam.

Būs ceļu satiksmes ierobežojumi

Ņemot vērā lielo tirgotāju skaitu, 20.aprīlī, būs satiksmes ierobežojumi un no plkst. 6:00 līdz 14:00 būs slēgta Ozolu iela virzienā no O.Kalpaka ielas līdz Rīgas ielai. Organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *