• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Zaļais tirdziņš aprīlī – atcelts

Lai arī ārkārtējā situācija valstī netiek turpināta, ar Covid-19 pandēmiju saistītie ierobežojumi turpinās, tādēļ plānotais Zaļais tirdziņš – stādu gadatirgus 17.aprīlī nenotiks.

Aprīļa tirdziņš ik gadu ir pulcējis vairāk nekā 100 tirgotājus un raisījis arī lielu apmeklētāju interesi. Lai arī valdība ir lēmusi ļaut atsākt rīkot organizētu ielu tirdzniecību, ir noteikts ierobežots tirgotāju skaits – atļauts tirgoties tikai 20 tirgotājiem, kā arī tirdzniecības teritorijai ir jābūt fiziski norobežotai ar žogu, barjerām vai lentām. Zaļo tirdziņu nav iespējams noorganizēt, jo pat Gulbenes novada tirgotāju, kas ierasti vēlas pārdot savu produkciju tirdziņos, ir vairāk nekā 50. Arī ierasto tirdziņa teritoriju pilsētas centrā norobežot būtu problemātiski.

Cerēsim, ka, uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, ierobežojumi tiks mīkstināti un atļautais tirgotāju skaits tiks palielināts, kas, ievērojot visus drošības noteikumus, ļaus organizēt arī Zaļo tirdziņu. Lūgums sekot līdzi informācijai!

Šobrīd aicinām izmantot aģentūras apkopotos Gulbenes novada tirgotāju sarakstus ar tirgotāju piedāvāto produkciju un kontaktiem, kas publicēti gan sociālajos tīklos, gan arī šeit, mājaslapā (mājražotāju un amatnieku virtuālais tirdziņš; virtualais-stadu-tirdzins).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *