• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Zaļais tirdziņš 21. februārī!

 

21.februārī Gulbenē, Dzelzceļa Stacijas ēkā norisināsies kārtējais vietējo zemnieku un amatnieku Zaļais tirdziņš, kurā aicināti piedalīties  amatnieki un mājražotāji no Gulbenes un apkārtējiem novadiem – gan jauni, gan jau pazīstami.

Tirdziņš tiek organizēts katra mēneša trešajā sestdienā no plkst. 9.00 līdz 13.00. Arī šoreiz tirdziņā piedāvās iegādāties amatnieku darinājumus – rotaslietas, keramikas un koka izstrādājumus, audēju darbus, tamborējumus, adījumus un pērļu rotas, kā arī būs iespēja degustēt un iegādāt vietējo pārtikas ražotāju sarūpētos labumus – dārzeņus un ogas, maizi, kūpinātu gaļu, sieru un medu. Katrā tirdziņā ir arī netradicionāli piedāvājumi – ziepes, lakati vai ādas izstrādājumi, kā arī gleznas, pašu darinātas rotaļlietas.

Šoreiz gulbeniešus tirgū īpaši uzrunās SIA „Latvijas Ķiploks”, tomātu kolekcionāre ar jaunām kolekcijas tomātu sēklām, sulas no „Very Berry”, augļu sukādes un karameles.

Lai tirdziņa apmeklētājiem būtu ērtāk nokļūt līdz Gulbenes dzelzceļa stacijai, pilsētā kursēs bezmaksas autobuss pa maršrutu: plkst. 10:00 Gulbenes Ceļu pārvaldes galvenā ēka – Supernetto autobusu pietura (Blaumaņa iela) – autobusu pietura pie veikala „Krāčukakts” (Rīgas iela) – autobusu pietura „Gauja” (Rīgas iela) – Dzelzceļa stacija. Tāds pats maršruts būs arī atpakaļ no stacijas, ap plkst. 11:15. Autobuss, kas vedīs uz Gulbenes dzelzceļa staciju, būs atpazīstams pēc zīmes „Zaļais tirdziņš”.

 

Aicinām visus mājražotājus būt aktīviem un piedalīties Zaļajā tirdziņā.

 

Vairāk informācijas pa tālr.20277265 vai e-pastu: razots.gulbene@inbox.lv

 

www.visitgulbene.lv

 

Uz tikšanos!

 

Pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un

kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *