• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Zaļais tirdziņš – 19.februārī

19.februārī no pulksten 9:00 līdz 13:00 ikviens, kas vēlas pirkt un pārdot, būs gaidīts tradicionālajā Zaļajā tirdziņā Gulbenē. Tirdziņš norisināsies Gulbenes stadionā (O.Kalpaka ielā 1a).

Tirdziņā, kā ierasts, varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku pašu rokām gatavoto, audzēto un ražoto produkciju. Dažādus lauku labumus, skaistas un noderīgas lietas piedāvās gan vietējie Gulbenes novada, gan arī citu Latvijas novadu meistari, ražotāji un zemnieki.

Tirgotāji aicināti pieteikties līdz 17.februāra pulksten 17:00 pa tālruni 20277265 vai rakstot e-pastu uz turists@gulbene.lv. Vietu skaits – ierobežots! Bez iepriekšējas pieteikšanās tirgoties tirdziņā – aizliegts! Par tirgošanos Zaļajā tirdziņā no tirgotājiem tiks iekasēta pašvaldības nodeva. Ar nodevu likmi par tirdzniecību publiskās vietās pašvaldības rīkotajā Zaļajā tirdziņā aicinām iepazīties Gulbenes novada domes saistošo noteikumu Nr.11 “Par pašvaldības nodevām Gulbenes novadā” 8.punktā: https://likumi.lv/ta/id/318835-par-pasvaldibas-nodevam-gulbenes-novada

Tirdziņš norisināsies “zaļajā režīmā”, ievērojot visas noteiktās epidemioloģiskās prasības. Gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem būs nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kā arī lietot sejas masku.

Tirdziņš var tikt atcelts, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un laikapstākļus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *