• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Zaļais tirdziņš – 18.jūnijā

Gulbenes centrālajā skvērā 18.jūnijā, pirmssvētku noskaņās, no pulksten 9.00 līdz 13.00 norisināsies Zaļais tirdziņš. Gaidīti visi, kas vēlas pirkt un pārdot!

Tirgus apmeklētāji varēs iegādāties dažādus gan vietējo Gulbenes novada, gan arī citu Latvijas mājražotāju gardumus, ko likt uz svētku galda. Amatnieki un rokdarbnieki būs sarūpējuši skaistus meistardarbus, ko izvēlēties gan kā dāvanu kādai Līgai vai Jānim, gan arī lai priecētu sevi un savus tuvos cilvēkus ar ikdienas sadzīvē un svētku reizēs nepieciešamām lietām. Arī šajā tirdziņā kuplā skaitā būs stādaudzētāji, kas piedāvās dažādus vasaras puķu, augļukoku un augļu krūmu, košumkrūmu, rožu un citus stādus, ar ko bagātināt savu dārzu.

Tirgotājiem, kas vēlas piedāvāt savu produkciju tirdziņā, ir obligāti jāpiesakās pa tālruni 20277265 vai e-pastā: turists@gulbene.lv līdz 16.jūnija plkst. 17:00. Pieteikšanās ir obligāta!

Nākamais Zaļais tirdziņš norisināsies Pilsētas svētku laikā, 30.jūlijā, Vecgulbenes muižas parkā. Pilsētas svētku tirdziņam pieteikšanās jau ir sākusies. Tirgoties gaidīti amatnieki, mājražotāji, zemnieki, stādaudzētāji, svētku apmeklētājiem dodot iespēju iegādāties dažādus gardumus un skaistas un noderīgas lietas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *