• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Velo sacensību “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz Tvaiku!” laikā būs satiksmes ierobežojumi

Sestdien, 24.augustā, Gulbenes un Alūksnes novados notiks jau trešās velo sacensības “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz Tvaiku!”. Sacensību laikā velo braucēji sacentīsies ar Baltijā vienīgo regulāri kursējošo šaursliežu dzelzceļa vilcienu Bānīti, kas veiks savu ierasto maršrutu no Gulbenes uz Alūksni. 

Sacensības sāksies plkst. 11:00 ar bērnu velo aktivitātēm, kas notiks Gulbenes dzelzceļa stacijas apkārtnē. Mazie velo braucēji varēs veikt distances no 0,4 līdz 4 km garumā stacijas un Emzes parka apkārtnē. Savukārt starts velo sacensībām “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz Tvaiku!” notiks plkst. 13:00, reizē ar Bānīša atiešanas laiku. Braucējiem vajadzēs veikt līdz 50 km garu maršrutu, kas vedīs netālu no šaursliežu dzelzceļa līnijas.

Reģistrēšanās bērnu velo aktivitātēm notiks sacensību dienā, 24.augustā, no plkst. 10:00 līdz 10:45. Savukārt reģistrēties velo sacensībām “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz tvaiku!” vēl var līdz 20.augusta plkst. 23:59 mājas lapā https://lof.lv/banitis/, kā arī uz vietas, sacensību dienā. 

Startā un finišā dalībniekus uzmundrinās Pauls Timrots. Sacensību uzvarētāji saņems dažādas balvas un tiks vērtēti gan individuāli, dažādās vecuma grupās, gan komandās.

Ar sacensību nolikumu un dalības maksu var iepazīties mājas lapā www.velorits.lv.

Aicinām ikvienu velo braukšanas entuziastu, ģimenes, draugu un darba kolektīvu kompānijas piedalīties braucienā un pārbaudīt savas spējas, sacenšoties ar šaursliežu dzelzceļa vilcienu Bānīti. Tā būs arī iespēja iepazīt Gulbenes un Alūksnes novadu skaitās ainavas un pavadīt aktīvu laiku kopā ar citiem velo entuziastiem.

Sacensību laikā būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi

Sacensību laikā pie Gulbenes dzelzceļa stacijas, Gulbenes autoostas un Emzes parka apkārtnē būs īslaicīgi satiksmes ierobežojumi. Satiksme no Dzelzceļa ielas tiks novirzīta uz Ozolu ielu, Robežu ielu, un autobusi pa novirzīto ceļu pienāks autoostā. Savukārt braucot pa Emzes ielu būs ātruma ierobežojumi. Tāpat arī iespējami īslaicīga satiksmes apturēšana.

Tā kā velo braucēji pārvietosies pa koplietošanas autoceļiem, ir iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi uz autoceļa V420 (Stāmeriena-Pļavnieki-Zeltaleja) pie Lāčplēšiem, kā arī autoceļā P43 (Litene-Alūksne) ap 6 kilometru, 10 kilometru un 20 kilometru. Aicinām sekot līdzi norādēm, kas informē par sacensību norisi konkrētajos ceļa posmos. Ar precīziem posmiem, kur iespējami satiksmes ierobežojumi, var iepazīties velo sacensību kartē, kas publicēta mājas lapā www.velorits.lv. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un ceram uz jūsu sapratni. 

Velo sacensības “Bānīša kauss 2019 – Apsteidz tvaiku!” organizē biedrība Gulbenes velo klubs “VeloRīts” sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldības aģentūru “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Alūksnes novada pašvaldību.

Sacensības atbalsta Gulbenes novada pašvaldība, SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis”, SIA “Vasks”, ADB “Gjensidige”, SIA “Venden”, SIA “DMS Sfēra”.

Pasākuma organizatori informē, ka sacensību laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *