• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Vecgulbenes muiža atsāk darbu

Vecgulbenes muiža savu darbību ir atsākusi ar šā gada 10. novembri. Vecgulbenes muižas viesnīca atrodas Gulbenē, Brīvības ielā 18. Lai vieglāk būtu atrast, orientējieties pēc blakus esošā Brīvības pieminekļa un pretējā ielas pusē esošās Luterāņu baznīcas. Sazvanīt mūs var pa tālruni 64474850, bet, ja Jūs vēlaties nosūtīt e-pastu – rakstiet uz info@vecgulbenesmuiza.lv.

Manēžā atrodas viesnīca ar 13 labiekārtotiem numuriņiem un 10 hosteļa numuriņiem, kafejnīca, konferenču zāle 300 personām, kamīnzāle 40 personām, kā arī sauna, tvaika pirts un džakuzi.

Savukārt Apartamentu māja ir piemērota atpūtai ģimenes lokā vai nelielā draugu kompānijā. Viesnīcas ēkā darbojas kafejnīca un bārs, kurā laipni gaidīts ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis. Mēs piedāvājam siltos ēdienus, uzkodas un zupas, kā arī tēju, kafiju un citus dzērienus.

Kafejnīcas un bāra darba laiks

11:00 – 20:00 pirmdiena – ceturtdiena
12:00 – 22:00 piektdiena – svētdiena

Mes izirējam telpas, klājam galdus semināriem, viesībam, bērnu pasākumiem, kāzām, bērēm, koncertiem, izrādem un citiem pasākumiem. Konferenču zāle ir pieejams papildus aprīkojums. Rīkojot seminārus vai izīrējot telpas, katrai nākamajai stundai tiek pēmērotas atlaides.

Vecgulbenes muižas administrācija

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *