• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Vasara sākas Litenē!

Pavisam drīz sāksies vasara, tādēļ ikviens 26. maijā tiek aicināts uz vasaras atklāšanas pasākumu “Vasara sākas Litenē!” – vienu no lielākajiem pasākumiem Austrumvidzemē.

Plkst. 20:00 sāksies grandiozais grupas Menuets Lielkoncerts, kurš priecēs ar savām 100-gades dziesmām! Pirmo reizi uz šīs estrādes uzstāsies īstas mūzikas leģendas! Kurš gan nezina slaveno Lilioma dziesmu, Viņi dejoja vienu vasaru, Dziesma ar ko tu sāksies, Alvas zaldātiņi un citas Latvijā populāras un zināmas dziesmas. Tās visas dzirdēsim Menueta izpildījumā neierasti garā koncertā. Plkst. 22:00 uz skatuves kāps grupa Galaktika, Bruģis, DJ Aivis un Kaspars Maks, kuri turpinās balli līdz pat plkst. 4:00 no rīta.

Ieeja no plkst. 18:00 un uz pasākumu droši ņemiet līdzi bērnus, jo mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja rotaļāties bērnu stūrītī, kamēr vecāki baudīs koncertu.

Pasākuma laikā Litenē būs iespēja aplūkot Luksuss klases limuzīnu, fotografēties un izbraukt ekskursijā ļoti ērtā automašīnā un ja būs vēlme, viesus nogādās uz mājām. Tiks nodrošināti arī ‘’SOS’’ šofera pakalpojumi, lai pasākuma viesi nesēstos pie stūres alkohola reibumā, bet nokļūtu mājās kopā ar savu auto.

Lielisku pārsteigumu sola ēdināšanas uzņēmums no Rēzeknes, kuru ēdienkartē tiks iekļauta īpaši pagatavota vietējā Pededzes līdaka. Tiks piedāvāta arī izcila alus kolekcija no dažādiem alus darinātājiem.

Pasākuma viesiem būs pieejamas bezmaksas autostāvvietas. Visa pasākuma laikā (arī naktī!) kursēs sabiedriskais autobuss ar ērtu reisu grafiku. Atliek izvēlēties vien pieturas punktu “Litenes centrs”, un tad jau visi ceļi ved uz Liteni.

Biļešu cena – līdz 6. maijam – 5,00 EUR, no 7. maija – 7,00 EUR, bet 26. maijā un pasākuma vietā – 12,00 EUR.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs, Litenes Tautas namā un Litenes pagasta pārvaldē (kontakttālrunis 64472213) un Litenes pagasta bibliotēkā, PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja ir bez maksas tikai vecāku pavadībā!

Informācija par pasākumu ir pieejama pasākuma mājaslapā: www.balles.lv, kā arī www.visitgulbene.lvwww.litene.lv.

Uz tikšanos Litenē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *