• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Uzzini praktisko pieredzi par elektro automašīnu un elektro velosipēdu pielietojumiem mūsu ikdienā

18.oktobrī no plkst. 11:30 izstādē „Vide un Enerģija 2013” Zaļā semināra stendā hallē nr.1 notiks informatīva ekspertu paneļdiskusija „E-Transports mūsu ikdienā”.  Pasākuma laikā apmeklētājiem būs iespēja uzzināt pēdējos jaunumus elektro transporta (elektro automašīna, elektro velosipēdi u.c.) jomā Latvijā, kā arī elektro transporta lietotāju pozitīvo un kritisko praktisko pieredzi.

Paneļdiskusijā savā pieredzē, iespaidos un nākotnes redzējumos dalīsies Latvijā pieredzējušākie eksperti elektro transporta jomā. Par elektro automašīnām pieredzē dalīsies Andris Dambis (eO), Raitis Mazjānis (Rīgas Satiksme), Ģirts Zemītis (Auto Blitz) un citi zinoši šīs jomas eksperti. Savukārt elektro velosipēdu paneļdiskusijas sadaļā būs iespēja uzzināt Arta Daugina (Blue Shock Bike), Romāna Meļņika (Velo Rīga) un citu ekspertu novērtējumu un ieteikumus, kā arī iespaidos dalīsies Latvijas pašvaldību pārstāvji (tostarp arī pārstāvis no Gulbenes novada pašvaldības), kas kā pirmie jau sākuši izmantot savā ikdienā elektro velosipēdus. 

„Elektro transports paver labas iespējas netikai dzīvot „zaļi”, bet arī taupīt mūsu laiku un naudu. Vai tas ir mīts vai patiesība, to jums uz praktisku piemēru pamata stāstīs zinoši speciālisti paneļdiskusijā, tāpēc iesaku to nepalaist garām,” atzīmē Zaļo Tehnoloģiju Klastera koordinators Salvis Roga.

Paneļdiskusijas programma pieejama šeit: http://ejuz.lv/paneldiskusija .

Pieteikties dalībai seminārā un saņemt bezmaksas ielūgumus uz šo paneļdskusiju var līdz 16.10.2013. Semināra dalībniekiem būs iespēja apmeklēt arī visu izstādi bez maksas. Lai saņemtu ielūgumu vai precizētu citus sev interesējošus jautājumus, lūgums sazināties ar Annu Nerezkovu (Zaļo Tehnoloģiju Klasteris), zvanot pa tālruni +371 26788690 vai raksot uz e-pastu anna@kbi.lv .

Zaļo Tehnoloģiju Klasteris darbojas jau 3 gadus un apvieno jau 100 zaļo tehnoloģiju uzņēmumus un organizācijas, kas darbojas eMobilitātes, atjaunojamo energoresursu un energoefektivitātes jomās. Līdzās starptautisku partneru piesaistei un inovatīvu produktu attīstībai, sabiedrības informēšana par „zaļo” tehnoloģiju iespējām un izaicinājumiem ir viens no klastera galvenajiem mērķiem un uzdevumiem.

 

 

Detalizēta informācija:
Zaļo Tehnoloģiju Klasteris
Anna Nerezkova
T. 26788690
E-pasts: anna@kbi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *