• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Uzsākam jaunu ekskursiju ciklu „Iepazīsti kaimiņnovadus!”

12.jūlijā ekskursija uz Apes novadu

Līdz ar ekskursiju cikla „Gulbenes novads – mūsu ceļotpriekam!” veiksmīgu noslēgšanos, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu Gulbenes novada iedzīvotāju turpināt ceļot, jo, sākot ar jūliju, uzsākam jaunu ekskursiju ciklu „Iepazīsti kaimiņnovadus!”

Pirmā kaimiņnovadu iepazīšanas ekskursija notiks 12.jūlijā (sestdienā) uz Apes novadu. Izbraukšana plkst. 9:00 no Gulbenes novada domes (Ābeļu ielā 2, Gulbenē).

Vispirms dosimies uz Api, iepazīsim pilsētu, tās vēsturisko centru, E. Zālītes memoriālo māju, aplūkosim arī Raganu klintis un Eiropas dižāko balto vītolu. Nākamā apskates vieta būs Trapene un viena no garākajām lapegļu gatvēm Latvijā. Pēc tam dosimies uz ražotni „Very Berry”, būs arī produkcijas degustācija. Tālāk ceļš vedīs uz Gaujienu – Gaujienas muižu un parku, Jāzepa Vītola muzeju “Anniņas”. Pēcpusdienā, ekskursiju noslēgsim iepazīstoties ar ciemu Vireši un skaisto Vizlas dabas taku, kurā redzami dolomītu atsegumi un Vizlas dižakmens.

Tā kā diena solās būt diezgan gara un piepildīta, tad aicinām ekskursantus ņemt līdzi maizītes savām vajadzībām.

Maksa par dalību ekskursijā 14,00 EUR pieaugušajiem; 8,00 EUR skolēniem, bērniem līdz skolas vecumam 5,00 EUR. Ekskursijai aicinām pieteikties līdz 10.jūlijam (ieskaitot), pa tel. 64497729, 26557582 vietu skaits ierobežots, tāpēc lūgums dot ziņu un pieteikt savu dalību laicīgi.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *