• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tūrisma rallijs “Gulbja ligzdu meklējot 2”

12visitgulbene_afisa_turisma_ralijs_2015_1
Reiz kāds drosmīgs puika teica: “Gulbīti, gulbīti, kustini kājiņas, aiznes mani uz laimīgo zemi”. Un tā gulbis cēlās spārnos un aiznesa ceļotāju uz gulbju zemi – Gulbenes novadu. Runā, ka Gulbenes novads ir vieta, kur gulbjiem īpaši patīk vīt ligzdas. Tā nu gulbji savas ligzdas savijuši dažādās skaistās vietās visā plašajā novada teritorijā.

Lai atklātu Gulbenes novada skaistumu un sameklētu gulbju ligzdas jeb dažādos novada apskates objektus, aicinām ikvienu piedalīties tūrisma rallijā “Gulbja ligzdu meklējot 2”, kas notiks pavasara ziedonī – 2015. gada 16. maijā.

Tūrisma rallijā “Gulbja ligzdu meklējot 2” dosimies ceļojumā pa gleznaino Gulbenes novadu un iepazīsim 13 novada pagastus – Druvienas, Rankas, Tirzas, Litenes, Stāmerienas, Jaungulbenes, Līgo, Galgauskas, Lizuma, Daukstu, Stradu, Beļavas, Lejasciema -, kā arī Gulbenes pilsētu.

Tūrisma rallijs ir sava veida ekskursija pēc organizatoru sastādīta maršruta, kur katra komanda (transportlīdzekļa ekipāža) iesāk startu, saņem rīkotāju izdotos ceļvežus un brauc uz kontrolpunktiem. Katra komanda kontrolpunktos veic kādu atraktīvu uzdevumu (parasti 5-10 min. robežās), saņem savus nopelnītos punktus un dodas uz nākamo kontrolpunktu. Dienas beigās – finišs un noslēguma balle atpūtas parkā “Lācītes”.

Uzzināt visu nepieciešamo informāciju, kā arī reģistrēties var www.turismarallijs.lv mājaslapā, vai arī atnākot uz Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centru (Ābeļu ielā 2).

Kā arī neaizmirstam par mājasdarbu – pašdarinātu Bānīti, kas varbūt izgatavots no jebkuriem materiāliem. Esam radoši un ļaujam iztēlei darboties!

Uz tikšanos 16. maijā!

 

Gulbenes pašvaldības aģentūra

“Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

DSC_0270DSC_0245DSC_0138

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *