• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tūrisma informācijas centram “Stāmeriena” – jaunas mājas

Stāmerienā 15.jūlijā notika tūrisma informācijas centra “Stāmeriena” atvēršana Stāmerienas pilī.

Tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena” ceļotāji un Gulbenes novada viesi varēs iegūt aktuālo informāciju par tūrisma iespējām Gulbenes novadā, kā arī iegādāties Stāmerienas pagastu un Gulbenes novadu prezentējošus suvenīrus. Ikvienam būs iespēja arī doties nelielā ekskursijā pa Stāmerienas pili un izzināt tās vēsturi. Līdz septembrim pilī var aplūkot izstādi “Gludekļi un tekstīlijas” no Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja krājumiem. Turpmāk būs skatāmas arī citas izstādes.

Tūrisma informācijas centrs “Stāmeriena” un Stāmerienas pils apmeklētājiem no pirmdienas līdz piektdienai būs atvērta no pulksten 9.00 līdz 17.00, sestdienās – no pulksten 9.00 līdz 19.00 un svētdienās – no pulksten 9.00 līdz 17.00. Ieejas maksa pieaugušajiem – 2,50 eiro, skolēniem, pensionāriem – 1,50 eiro.

Stāmerienas pagastu ik dienu apmeklē daudz tūristu un viesu. Vēlamies viņiem prezentēt arī mūsu novada mājražotāju un amatnieku produkciju, tādēļ mājražotājus un amatniekus aicinām sestdienās un svētdienās, sākot no pulksten 12.00, piedāvāt savu produkciju un ražojumus stāvlaukumā pie Stāmerienas pils.

Sīkāka informācija pa tālruni 25755784.

Apskati fotogrāfijas no tūrisma informācijas centra “Stāmeriena” atklāšanas šeit!

Noskaties videosižetu par Stāmerienas pili šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *