• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tūrisma firma „Remiro Travel” piedāvā ceļojumus no Gulbenes

Sadarbojoties ar tūrisma firmu “Remiro Travel”, PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē par iespēju pieteikties šādiem ceļojumiem ar autobusu:

10. novembrī (viena diena) uz ledus laikmeta centru un senatnīgajām Hellenurmes dzirnavām Igaunijā. Ledus laikmeta centra vairāk nekā 2200 kvadrātmetrus plašā izstāžu telpa sevī apvienojusi populāru un izklaidējošu, kā arī zinātnisku pieeju ledus laikmeta izzināšanai, aptverot 13,7 miljardus gadu. Savukārt vēsturiskajās Hellenurmes dzirnavās būs iespējams redzēt, pataustīt un sajust to kā graudi pārvēršas miltos. Ekskursijas cena 14 Ls/ personai, cenā nav iekļauta ieejas maksa apskates objektos un ēdināšanas izdevumi.

Adventes laikā, 9. decembrī (viena diena) uz Rūķu ciemu Monistē (Igaunijā) un dabas brīnumu iepazīšanu tepat kaimiņos – Alūksnē. Monistes ciemā sagaidīs īpašā ziemassvētku programma “Ziemassvētki senajā Igaunijas lauku sētā” ar jauku gaisotni un noskaņu, kā arī ciemošanos rūķu namiņos un karstas tējas un piparkūku baudīšanu. Dienas otrajā pusē – iespēja apskatīt iespaidīgāko mirdzošo minerālu kolekciju Baltijā, kas atrodas Alūksnes Vides labirintā. Ekskursijas cena 14 Ls/ pieaugušajiem, 13 Ls/bērniem līdz 18 gadiem. Cenā nav iekļauta ieejas maksa apskates objektos un ēdināšanas izdevumi.

Nākamajā, 2013. gadā no 4. līdz 5.maijam (divas dienas) uz Tulpju svētkiem Burbišķos, Lietuvā. 1.dienā tiks apskatīta iespaidīgā Pakrojas muiža, viens no skaistākajiem muižu kompleksiem Lietuvā – Burbišķu pils un parks, kas katru gadu pulcē viesus uz Tulpju svētkiem, kā arī Klebonišķu ciema brīvdabas muzejs un Šeduves sanās vējdzirnavas. 2.diena pārsteigs ar Pasvāli un dzirnakmeņu un dobakmeņu kolekciju, ar Pabirži skaisti iekoptu piemājas dārzu un interesantiem kārklu vijumiem, ar Biržai pils ekskursiju un kultūras programmu “Alus ceļš”, kā arī ar pastaigu pa Širvēnas ezera koka tiltu – garāko gājēju tiltu Lietuvā. Ekskursijas cena 45 Ls/personai, cenā nav iekļautas ieejas maksas apskates objektos un ēdināšanas izdevumi.

Katrā ekskursijā izbraukšana paredzēta no Gulbenes.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par katru no ekskursijas programmām, lūdzu, rakstiet laura.lulle@gulbene.lv vai zvaniet pa tālr. 26399451.

Foto: facebook.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *