• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

„TŪRINFO” uzvar biedrības „Sateka” mazo projektu konkursā

29.janvārī Gulbenes kultūras centrā notika biedrības „Sateka” mazo projektu konkursa „Dzīvojam Zaļi!” noslēguma pasākums, kurā 8 projektu iesniedzēji interesanti un atraktīvi prezentēja un stāstīja par 2013.gadā realizētajiem projektiem.

Arī neformālā grupa „TŪRINFO” prezentēja projektu „Zelta Maliņas Gulbenes novadā” un stāstīja par to, kā radusies doma par novada apceļošanas ekskursiju organizēšanu, un prezentēja 2013.gadā četras notikušās ekskursijas uz novada pagastiem: uz Tirzas un Druvienas pagastu, Litenes pagastu, Beļavas, Galgauskas, Daukstu un Jaungulbenes pagastu, kā arī uz Stāmerienas pagastu. Prezentāciju paspilgtināja Gulbenes novada tūrisma uzņēmēju piedalīšanās un palīdzība, tāpēc lielu paldies sakām saimniecības „Vecpāpani” saimniekam Mārim Brencim un Rankas pagasta pārvaldes vadītājam Mārim Jansonam, Tirzas PSRS perioda vēstures liecību ekspozīcijas pārstāvjiem, laivu nomas „Laivot.lv” īpašniekiem Evijai un Oļegam Maļiņiniem, SIA „Mū siers” komandai un saimniecības „Birzupes 2” saimniekiem Marijai un Vilim Kļaviņiem.

Pēc prezentācijām notika labākā projekta noteikšana, visu dalībnieku sumināšana un ceļojošās balvas pasniegšana. Balsošanā piedalījās visi projekta konkursa dalībnieki un, saskaitot kopējo balsu skaitu, milzīgs bija mūsu prieks, kad uzzinājām, ka par 2013.gada mazo projektu konkursa uzvarētāju kļuva neformālā grupa „TŪRINFO” ar projektu „Zelta Maliņas Gulbenes novadā”. „TŪRINFO” dalībnieki saņēma arī ceļojošo balvu – pulksteni ar pūci, ko pasniedza iepriekšējā gada projekta uzvarētāji no Druvienas.

Neformālā grupa „TŪRINFO”, kas sadarbībā ar pašvaldības aģentūru „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizēja novada apceļošanas ekskursijas, saka lielu paldies biedrībai „Sateka” par projekta atbalstīšanu un finansējuma piešķiršanu, Gulbenes novada gidiem un apceļoto tūrisma apskates objektu, naktsmītņu, ēdināšanas uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī ikvienam šo ekskursiju dalībniekam. Tikpat liels paldies arī autobusa šoferim Aivaram Klesmanim, pilsētas pārvaldes biroja administratorei Elitai Lapsai un novada domes vecākajai grāmatvedei Aijai Kļaviņai par palīdzību projekta „Zelta Maliņas Gulbenes novadā” īstenošanā.

Šogad novada un kaimiņnovadu apceļošanas ekskursijas turpināsies. Lūdzam sekot līdzi informācijai, lai jau maijā tiktos un dotos ekskursijā uz Lizuma pagastu.

Neformālās grupas „TŪRINFO” dalībnieki

Iveta, Kristīne, Laura, Inga, Ziedīte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *