• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tikšanās ar žurnālistu Paulu Timrotu

Tikšanās ar žurnālistu Paulu Timrotu notika diskusiju veidā un deva vielu pārdomām par Tūrisma jomas attīstību un nozīmīgumu pirms jaunās 2014.gada tūrisma sezonas sākuma. Protams, kārtējo reizi ikviens klātesošais guva apliecinājumu tam, ka tikai un vienīgi no cilvēkiem pašiem ir atkarīgs tas, kā mēs sevi pozicionējam, kā mēs protams lepoties ar to vērtīgo kas mums ir un kāda ir mūsu ikviena attieksme pret otru cilvēku.

 Dažas vērtīgas un rosinošas atziņas ikvienam no Paula Timrota tikšanās reizē izskanējušajām:

  1. Nav vajadzīgi nekādi finansiāli līdzekļi, lai paraudzītos citam cilvēkam acīs, uzsmaidītu un pateiktu „Labdien!”;
  2. Ir nepieciešamas inovatīvas un oriģinālas idejas un pasākumi, jo cilvēki meklē ko darīt un kur atpūsties, kā arī paši vēlas līdzdarboties;
  3. Ir jābūt lepniem par savu dzimto vietu, pilsētu, pagastu, novadu, jāprot svešiem sevi cienoši pateikt ko un kā var apskatīt, ko var apmeklēt, ko iesaka (ne tā kā citviet, vienkārši tiek atcirsts-te nekā nav ko redzēt, tad arī nav ko gaidīt, ka uz šo vietu kāds brauks);
  4. Jābūt ikvienam cilvēkam gatavam pastāstīt par jaunāko novadā, pilsētā, jābūt zinošam.
  5. Ļoti daudz pozitīvu emociju ir atkarīgs no cilvēkiem, kuri pirmie jebkurā iestādē, uzņēmumā satiekas ar iebraucējiem, tieši kā uzrunā cilvēku, kā uzsmaida. Šis cilvēks var nezināt daudz ko citu, bet kāda būs viņa komunikācija ar citiem, pēc tā arī spriedīs par iestādi , novadu, pilsētu kopumā. Tas būtu jāņem vērā ikvienā vietā.
  6. Ir pagājis papīru laiks, ir tehnoloģiju laikmets, tādēļ svarīgi ir ātri atrast „viena klikšķa attālumā” sev nepieciešamo informāciju, kā būs 2 un vairāk „klikšķi” tā jau nokavēts.

Tātad secinājums pēc tikšanās visiem bija viens-mums Gulbenes novads ir ļoti bagāts ar dažnedažādiem  piedāvājumiem tūristiem un ikvienam interesentam, tikai pašiem jābūt vairāk lepniem par to un par to jāstāsta citiem, pašiem vairāk jālepojas ar savām bagātībām. Un tikai visi kopā komandā strādājot varam celt godā mūsu novada kultūrvēsturisko mantojumu un darbīgos cilvēkus.

PA “Gulbenes tūrisma un

 kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs     

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *