• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tiešā pirkšana – Personīgi. Ēdiens.

Tiešā pirkšana – Personīgi. Ēdiens.

Tiešā pirkšana ir pulciņš, kas veido saikni starp zemnieku un pircēju. Tas sniedz iespēju iegādāties veselīgu un gardu pārtiku par pieņemamām cenām. Gulbenē tiešā pirkšana tika uzsākta 2014.gada novembrī un līdz šim brīdim jau ir iesaistījušās daudzas ģimenes. Mēs aicinām pievienoties arī Tevi!

Tautā ir teiciens – Tu esi tas, ko tu ēd. Lai būtu vesels un laimīgs ir jāēd kvalitatīva, garda un veselīga pārtika. Tiešā pirkšana spēj tev to dot. Iepērkoties pa tiešo no zemnieka tiek garantēts tas, ka pārtika, ko lietojat ikdienā ir veselīga un svaiga. Šo produktu priekšrocība ir to garša un kvalitāte.

Vēl viens tiešās pirkšanas pluss ir tas, ka pārdošanas procesā tiek samazinātas pārtikas piegādes ķēdes garums, līdz ar to var teikt, ka tādā veidā esam draudzīgi dabai. Kas gan var būt labāks par dabas resursu ietaupīšanu? Mēs dzīvojam uz šīs planētas, līdz ar to tā ir jāsaudzē cik vien var, un lieki piebilst, ka zemnieki ir tie, kas saudzē zemi vairāk kā citi ražotāji. Ir vērts atbalstīt tieši zemniekus.

Tiešā pirkšana no plkst. 17.00, ja Tevi ieinteresēja šis pulciņš vai ir radušies kādi jautājumi, droši raksti mums uz e-pastu tp.gulbene@inbox.lv vai zvani pa tālruni +371 29357071.

Mēs Tevi gaidām!

shutter-pupinas12-664x442

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *