• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tiekas Litenes tūrisma uzņēmēji

IMG_8850Svētdien, 15.janvārī, Litenes pagastā notika pirmā šīgada tūrisma uzņēmēju sapulce. Tās laikā uzņēmēji pastāstīja gan par to, kā ir veicies 2016.gadā, gan arī par idejām un plānotajiem darbiem 2017.gadā.

 

 

Vēlas sadarboties

Pagasta pārvaldes vadītājs Vilnis Lapiņš klātesošos iepazīstināja ar jaunizveidotajiem pagasta tūrisma informācijas bukletiem un informēja par darāmajiem darbiem tūrisma infrastruktūras uzlabošanā. Tūrisma sapulcē Litenē piedalījās arī Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvji, informējot par aktualitātēm tūrisma jomā 2017.gadā visā novadā, starptautiskajām tūrisma izstādēm, kurās novads tiks prezentēts un pasākumiem un tūrisma akcijām, kas ļaus ikvienam vēl vairāk iepazīt novada tūrisma piedāvājumu un novada vārdam izskanēt arvien plašāk. Priecājamies gan par Litenes tūrisma uzņēmēju aktivitāti un vēlmi attīstīties, piedāvājot savus pakalpojumus labākā kvalitātē un realizējot arvien jaunas idejas, gan arī par viņu ieinteresētību savstarpēji sadarboties, lai tūristiem Litenes pagastā būtu pieejams interesants un daudzveidīgs tūrisma piedāvājums un viņi šeit uzkavētos arvien ilgāk.

Vasaras sezonu atklās ar lielu pasākumu 

Sanāksmes laikā pagasta pārvaldes darbinieki sniedza informāciju arī par pasākumiem 2017.gadā Litenes pagastā. Lielākais pasākums Litenē šogad būs vasaras sezonas atklāšanas festivāls “Vasara sākas Litenē” 20.maijā, kas piedāvās gan plašu dienas programmu ar dažādām aktivitātēm ģimenēm, gan arī vakara koncertu un balli, kurā muzicēs Latvijas populārākie mūziķi un grupas. Pasākuma dienas programmas kuplināšanā ar savām aktivitātēm aicināti iesaistīties arī vietējie tūrisma uzņēmēji. Jāpiebilst, ka šajā dienā – 20.maijā – ar starptautisko tūrisma ralliju “Gulbja ligzdu meklējot 3” tiks atklāta arī aktīvā tūrisma sezona gan Gulbenes, gan Balvu novadā. Tūrisma rallija noslēgums un apbalvošanas ceremonija plānota Litenē, vasaras sezonas atklāšanas festivāla laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *