• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Mainīts PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darba laiks

Sākoties vasaras sezonai, mainās pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” darba laiks. No 1.jūnija līdz 1.septembrim tūrisma centrs būs atvērts darba dienās no 8:00 līdz 18:00, savukārt sestdienās, svētdienās – no 10:00 līdz 14:00.

 

Pašvaldības aģentūrā „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” iespējams saņemt aktuālāko tūrisma informāciju un informatīvos izdevumus par Gulbenes novadu, citiem Latvijas novadiem un kaimiņvalstīm. Tāpat tūrisma centrs piedāvā biroja pakalpojumus, biļešu tirdzniecību „Biļešu paradīzes” kasē uz dažādiem pasākumiem Gulbenē un visā Latvijā, suvenīru iegādi, kā arī citus ar tūrismu saistītus pakalpojumus un piedāvājumus. Īpaši aicinām iegādāties jauno krāsojamo grāmatiņu bērniem „Gulbīša Zinīša ceļojums”, kur gulbītis Zinītis apceļo dažādus Gulbenes novada apskates objektus.

PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” atrodas Ābeļu ielā 2, Gulbenes novada domes ēkas 1.stāvā, 101.kabinetā. Tel. 64497729, 26557582, e-pasts:  turists@gulbene.lv, mājas lapa: www.gulbene.lv/tourism.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *