• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Tapusi tūrisma filma par Gulbenes novadu!

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Vidzemes televīziju ir sagatavojusi un iesniegusi Starptautiskajam tūrisma filmu festivālam „Tourfilm Riga 2015”  tūrisma filmu par novadu „Ceļojums uz gulbju zemi Gulbeni” nominācijā Latvijas tūrisma produkts.

Filma „Ceļojums uz gulbju zemi Gulbeni” sastāv no 5 daļām: „Pilsētas stāsti”, „Vēstures klusie soļi”, „Dabas noslēpumi un atpūtas vilinājums”, „Piedāvājums gardēžiem” un „Saldo sapņu pasaulē”. Iesniegtās tūrisma filmas vērtēs profesionāla žūrija, kurā ir 4 pārstāvji no Latvijas, 2 no Nīderlandes, pārstāvji no Austrijas, ASV, Portugāles, Vācijas un Polijas.

Paldies visiem, kuri piedalījās filmas veidošanā, tekstu autorei Daigai Kalinkai, mūzikas autoram Grigorijam Gorodko, Vidzemes televīzijas operatoram Kalvim Krūmiņam, scenogrāfei Laurai Grantiņai un visiem, visiem novada tūrisma uzņēmējiem, aktīvajiem cilvēkiem, kuri bija ar mieru piedalīties šīs filmas tapšanas procesā. Tikai kopā visi mēs varam paveikt ikvienu iecerēto darbu. Filmas nobeigumā ir šādi vārdi „Gulbenes novads ir vieta, kur gūt patīkamas emocijas, iedvesmu, jaunus iespaidus, vieta, kur „audzēt spārnus”! Esat gaidīti Gulbenes novadā!”. Ar šādiem vārdiem aicinām ikvienu uzsākt jauno tūrisma sezonu un ceram, ka daudzi jo daudzi noskatoties šo filmu Rīgā, gūs priekšstatu par Gulbeni un apmeklēs mūsu novadu.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *