• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Eesti
 • Deutsch

Svini Mīlestības svētkus!

Mīlestība virmo gaisā! Nākamās nedēļas sākumā, 14.februārī, svinēsim Valentīna jeb Mīlestības dienu, taču Gulbenes pilsētā un novadā Valentīndienas aktivitātes un interesanti piedāvājumi ikvienu gaida jau šajā nedēļas nogalē!

Aicinām ielūkoties piedāvājumā un izvēlēties mīļas un sirsnīgas aktivitātes, pasākumus, sarūpējot pārsteigumus saviem vismīļākajiem cilvēkiem – gan otrai pusītei, gan ģimenei, gan draugiem un pat kolēģiem!

Interaktīvais randiņš IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” (12.februārī no plkst. 10:00 – 18:00)

Pārīšiem, kas apmeklēs centru, būs sagatavotas īpašas aktivitātes. Veiksmīgākajiem uzdevumu izpildītājiem paredzētas pārsteiguma balviņas. Savukārt Valentīndienas fotostūrītī būs iespēja iegūt sirsnīgus atmiņu foto.

Īpašā ieejas maksa centrā: 6,50 € pārim.

Saklausiet mīlestību!

Audiogids “Parka stāsti” pie Sarkanās pils

Ir 1880.gads. Barons Heinrihs fon Volfs ar savu mīļoto sievu baronesi Marisu fon Volfu kādā brīvbrīdī ir satikušies, lai pastaigātos pa Vecgulbenes muižas parku, apbrīnotu tā košumu, atskatītos uz sava mīlas stāsta dzimšanu un sarunātos par fon Volfu dzimtas saknēm un nākotni. 30 minūšu garajā dialogā gadskaitļu vietā dzirdēsiet sajūtas, vīzijas, laikmeta noskaņas un cerības. Veltiet laiku romantiskai pastaigai Vecgulbenes muižas parkā! Arī Amoriņš ar Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja darbinieku palīdzību ir ņēmis rokās loku un bultu, jo šogad viņam ir pavisam nopietni plāni saistīt šajā romantiskajā vietā kādas divas tikpat dvēseliskas būtnes kā Vecgulbenes muižas baronu pāris. Pie pils ir izvietots arī fotostūrītis romantisku mirkļu iemūžināšanai.

Randiņš rallijā (Rallijs “Sarma” 12.februārī)

Kopā, roku rokā ķeriet adrenalīnu un piedzīvojiet līdzi jušanas garu, apmeklējot ralliju “Sarma”!

 11.februāra vakarā plkst. 18:00 pie Gulbenes kultūras centra norisināsies rallija atklāšanas pasākums, jūtot līdzi ekipāžām, baudot siltus dzērienus un ēdienus, piedzīvojot ugunīgus pārsteigumus un ļaujoties atklāšanas gaismām un skaņām, savukārt 12.febuārī dodieties uz skatītāju vietām un baudiet rallistu sniegumu trases malās! Biļetes iespējams iegādāties tiešsaistes biļešu tirdzniecības platformā eKase.lv. Vairāk informācijas par ralliju – autorally.lv.

Atmiņām fotostūrīši Gulbenē

Dodieties romantiskā pastaigā pa Gulbeni un apmeklējiet fotostūrīšus, lai iemūžinātu savu mīlestību! Fotostūrīši atradīsies: 

 • centrālajā skvērā;
 • Gulbīšu parkā;
 • pie centrālā pulksteņa;
 • Spārītes parkā;
 • pie Sarkanās pils.

Iepazīsti savu mīļoto vairāk Stāmerienas pilī!

Apmeklējot Stāmeirenas pili, visu februāri pāri ir aicināti nesteidzīgi vadīt laiku, skatīt dažādas izstādes, izspēlēt atklātus pāru attiecību jautājumus vai meklēt atbildes zīlēšanas kārtīs un radīt kopīgus fotomirkļus. Noskaņu mūzika un gaismas būs kā skaists papildinājums romantiskām pastaigām ap pili un pils parkā pie Mīlestības ozoliem.

Meklēt pāri aicina Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrs

No 7. februāra līdz 20. februārim ir iespēja doties Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra sagatavotā pastaigā – “Meklē pāri”. Ar saviem soļiem ikviens aicināts izstaigāt – “apmīļot” Lejasciema ieliņas un īpašās vietas, kas būs norādītas kartē, un sameklēt paslēptās lietas – priekšmetu pārus (piem. spalva – tinte, cepure – šalle), kas saistīti ar kādu nodarbi vai tradīciju Lejasciemā. Pastaigas noteikumi atrodami anketā
https://ej.uz/meklēpārilejasciemā, kura būs jāaizpilda, kad uzdevumi būs
veikti.

Mīlestības pietura Rankas kultūrvēsturiskā mantojuma centra saieta laukumā

Saieta laukumā jūs gaidīs mīlestības pietura, kurā būs jāveic un jāizpilda sagatavoti uzdevumi. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta: tālr. +371 27845598

Aktivitāte notiek “zaļajā” drošības režīmā.

Kopīgi labsajūtas mirkļi

Palutiniet sevi un savu otru pusīti ar kādu labjūtes pakalpojumu! Karsējieties pirtiņā, izbaudiet pirts rituālus, lūkojieties zvaigznēs, atpūšoties karstajā kublā! Informācija par labjūtes pakalpojumu sniedzējiem ŠEIT!

Mīlestībai pa pēdām

Dodieties baudīt dažādos pasākumus – gan izstādes, gan teātra izrādes, gan koncertus Gulbenes novada pagastos! Spēlējiet gan tiešsaistes spēles, gan piedalieties sarūpētajās Valentīndienas aktivitātes! Vairāk informācijas ŠEIT https://www.gulbene.lv/lv/plan/cat.listevents/2019/09/25/-

Mīlestība caur garšām atpūtas kompleksā “Lācītes” (“Lācītes”, Rankas pagasts, Gulbenes novads Tālr. +371 20306099)

No 12.februāra līdz 14.februārim nakšņojiet atpūtas kompleksā un saņemiet 30% atlaidi garšīgai maltītei kafejnīcā!

Romantiskiem mirkļiem

 Apartamenti “My Kingdom” (Skolas iela 5, Gulbene, tālr. +371 25728044)

Lieliska vieta, lai palutinātu savu otro pusīti ar romantisku vakaru sveču gaismā. Rezervējiet naktsmītni jau tagad un sviniet mīlestības mēnesi!

Viesnīca “Gulbene” (O.Kalpaka iela 27A, tālr. +371 29428585)

Saņemiet 50% atlaidi, nakšņojot viesnīcā “Gulbene” 13. un 14. februārī! Būs pieejams arī īpašais Valentīndienas fotostūrītis.

Mīlestība, kas iet caur vēderu – rezervējiet galdiņu un baudiet romantiskus mirkļus!

 • Kantes krogs, Miera iela 5, tālr. +371 29441353
 • Restorāns – viesnīca “Vecgulbenes muiža”, Brīvības iela 18, tālr. +371 25546622
 • Kafejnīca – picērija “Rodi”, O. Kalpaka iela 60, tālr. +371 25603460
 • Kūku bode “Gardums”, Rīgas iela 71A, tālr. +371 26329841

Gulbenes novadā ir daudz skaistu un romantisku vietu, esiet radoši un sarūpējiet savus skaistus mirkļus svētkiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *