• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Suvenīru klāstā papildinājums – jauni, skaisti, krāšņi un noderīgi suvenīri

Vasaras sezonā Gulbenes novada suvenīru klāsts ir papildināts ar dažādiem jauniem, krāšņiem, interesantiem un noderīgiem suvenīriem.

Suvenīru izstrādē izmantota gan novada simbolika, gan arī pilsētas un pagastu tūrisma objektu un atpazīstamu vietu skati. Kolekcija ir papildināta ar jaunām pastkartēm, kurās attēloti tūrisma objekti un atpazīstamas un skaistas vietas gan Gulbenes pilsētā, gan visos Gulbenes novada pagastos, magnētiņiem un krūzēm ar novada tūrisma objektiem, pildspalvām, atslēgu piekariņiem, blociņiem, keramikas šķīvīšiem, zvaniņiem, uzpirksteņiem, aukstumsomu, auduma iepirkumu maisiņiem, kā arī dažādiem keramiķu Laimdotas Kliesmetes un Ingrīdas Magones darinātajiem keramikas izstrādājumiem.

Aicinām iegādāties suvenīrus par piemiņu no viesošanās Gulbenes novadā vai to kā nelielu dāvaniņu no mūsu novada aizvest saviem draugiem, radiem citās vietās. Suvenīrus iespējams iegādāties pie mums, aģentūrā (Ābeļu ielā 2, Gulbenē, 101.kabinetā), izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē), tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pilī, Rankas pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma centrā (“Rēveļu pamatskola”, Gaujasrēveļi), Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā (Rīgas iela 18, Lejasciems, Lejasciema pagasts), Litenes pagasta bibliotēkā (“Pagastnams 2”, Litene, Litenes pagasts), SIA “Latvijas pusdārgakmeņi” (Jaunlitenes iela 1, Litene, Litenes pagasts).

Visus suvenīrus var aplūkot šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *