• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Suvenīri kā burvīga svētku dāvana

Sācies gada burvīgāko svētku – Ziemassvētku – gaidīšanas laiks! Tas ir laiks, kas asociējas ar sirsnību, brīnumu gaidīšanu, dāvanu gatavošanu saviem mīļajiem cilvēkiem. Vai jau esat sākuši domāt par dāvanām? Dažreiz līdz perfektam dāvanu komplektam pietrūkst mazliet. Un kāpēc lai tas nebūtu kāds suvenīrs?
 
Gan izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks”, gan Stāmerienas pils piedāvājumā ir daudz skaistu un interesantu suvenīru, kas var būt gan kā lieliska dāvana, gan arī kā dāvanas sastāvdaļa. Pieejami keramiķu Laimdotas Kliesmetes, Ingrīdas Magones, Ingas Pērkons burvīgie keramikas izstrādājumi, magnētiņi, krūzes, blociņi, pastkartes ar Gulbenes novada simboliku un tūrisma objektu attēliem, 2022. gada kalendārs ar mirkļiem no ekspozīcijas “Divi Jūliji”, apsveikumu kartītes ar Jūlija Madernieka rakstiem un vēl citi suvenīri.
 
Aicinām nākt un iegādāties! Centra un pils speciālisti palīdzēs izvēlēties  un sarūpēt skaistas, mīļas un noderīgas dāvanas! Būsiet gaidīti ciemos izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” Dzelzceļa ielā 8, Gulbenē un Stāmerienas pilī Stāmerienā!
 
 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *