• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Starptautiskās izstādēs prezentē Gulbenes novada tūrisma piedāvājumus

Šogad Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pārstāvji piedalījās vairākās starptautiskās tūrisma izstādēs, kuru apmeklētāji tika iepazīstināti ar Gulbenes novadā tūrisma piedāvājumu gan aktīvai, gan nesteidzīgai atpūtai.

No 9. līdz 14.janvārim Aģentūras pārstāvji pirmo reizi piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē “Vakantiebeurs 2018”, kas notika Utrehtā, Nīderlandē. Gulbenes novada tūrisma informācijas piedāvājums atradās Latvijas nacionālajā stendā. Savukārt no 18. līdz 21.janvārim Aģentūras pārstāvji piedalījās starptautiskajā tūrisma izstādē “Matka 2018” Helsinkos, Somijā.

Mūsu kaimiņi Baltijas valstīs tika aicināti iepazīt Gulbenes novadu starptautiskajā tūrisma izstāde “Adventur 2018, kas notika Lietuvas galvaspilsētā Viļņā no 26. līdz 28.janvārim un tūrisma nozares izstādē “Tourest 2018”, kas no 9. līdz 11.februārim notika Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. Savukārt no 21. līdz 25.februārim Aģentūras pārstāvji piedalījās izstādē “F.re.e. 2018”, kas notika Minhenē, Vācijā.

Izstāžu apmeklētāji tika iepazīstināti par atpūtas un izklaides iespējām Gulbenes novadā, jauniem un esošiem apskates objektiem un lielākajiem pasākumiem, kas gaidāmi šogad. Lai izstāžu materiāli būtu saprotamāki un pieejamāki apmeklētājiem, tad informācija tika sagatavota arī vairākas valodās: latviešu, angļu, vācu, krievu, igauņu un šogad arī lietuviešu valodā.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir noslēdzis 2016.gada 5.augustā līgumu Nr. SKV-L-2016/39 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *