• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Stāmerienas pils un IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” atkal uzņem apmeklētājus

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai un mazinoties ierobežojumiem, apmeklētājus klātienē atsācis uzņemt gan izglītojošais un interaktīvais centrs (IIC) “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē, gan arī Stāmerienas pils.

Stāmerienas pils telpas, ekspozīcijas un izstādes ir apskatāmas sestdienās no plkst.10:00 līdz 20:00, svētdienās no plkst.10:00 līdz 17:00, bet no otrdienas līdz piektdienai no plkst.10:00 līdz 18:00. Apmeklējums ar gidu iepriekš jāpiesaka pa tālruni 25755784.

IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” apmeklētājiem ir atvērts septiņas dienas nedēļā: no pirmdienas līdz sestdienai no plkst. 10:00 līdz 18:00 un svētdienās – no plkst. 10:00 līdz 15:00. Apmeklētāji centrā var doties interesantās ekskursijās zinoša un atraktīva gida pavadībā, izzinot dzelzceļa vēsturi un attīstību pie interaktīvām ierīcēm, izaicināt sevi un pārbaudīt savus spēkus izlaušanās istabā “Perons 13”, kā arī nomāt elektrovelosipēdus izbraucieniem pa pilsētu. Sīkāka informācija – pa tālruni 25448661.

Gan pilī, gan IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” iespējams iegādāties dažādus Gulbenes novadu raksturojošus suvenīrus, kā arī saņemt informāciju par ceļošanas iespējām gan Gulbenes novadā, gan arī citviet Latvijā.

Jāpiebilst, ka arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”  turpmāk atradīsies Gulbenes dzelzceļa stacijā, Dzelzceļa ielā 8, kur ir IIC “Dzelzceļš un Tvaiks” mājvieta. Aģentūras administrācijas darba laiks būs no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8:00 līdz 17:00, bet tūrisma informāciju ikviens interesents varēs saņemt septiņas dienas nedēļā. Arī ekskursijā pa pilsētu ar Gulbenes elektrovilcieniņu iespējams doties septiņas dienas nedēļā (23. un 24. jūnijs – brīvdiena). Informācija par kursēšanas laikiem, kā arī braucienu pieteikšana – pa tālruni 26557582.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *