• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Skolēniem

Gulbenes novads – lieliska vieta skolēnu ekskursijām

Rudens sezonā, domājot par skolēniem un skolotājiem, PA „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir apkopojis 34 apskates objektu vietas un ekskursiju iespējas un izveidojis septiņus interesantus maršrutus, no kuriem katrs var izvēlēties sev piemērotāko.

Dažādie maršruti ved pa visu Gulbenes novadu un piedāvā skolēnu grupām apskatīt ekspozīcijas un muzejus, iepazīt kultūrvēsturisko mantojumu, doties ekskursijās ar zinošiem gidiem, izbaudīt aktīvo atpūtu, laivojot pa Gulbenes novada upēm un ejot pārgājienos, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs lauku saimniecībās: maizītes cepšanā, siera siešanā, lauku labumu degustācijā, zināmu un ne tik zināmu dzīvnieku apskatē, ārstniecības augu iepazīšanā u.c.

 

Maršrutu, apskates objektu un atpūtas vietu atrašanos kartē skatīt ŠEIT

   

 


 Viena vērtīga diena Vidzemē

Pavasarī, skolēnu ekskursiju laikā, gan mazam, gan lielākam ceļotājam ir iespēja doties Smiltenes un Gulbenes novada iepazīšanā, ekskursijā “Viena vērtīga diena Vidzemē!”

Ceļotāji tiek aicināti: atpūtas un sporta kompleksa “Trīssaliņas” 400m garā dabas un atpūtas takā atrast izvietotas koka zvēru skulptūriņas; atpūtas vietā “Ezerlejas” iepazīties ar redzētiem un ne tik redzētiem dzīvniekiem; nelielā, bet omulīgā Sveču muzejā apskatīt un izgatavot sveces; kā arī noslēgumā – uz gardām pusdienām un jauku atpūtu brīvā dabā atpūtas parkā “Lācītes”.

 Ekskursijas pieteikšana un vairāk informācijas pa tālr. 26599997

 


 

 Nakts ekskursija skolēnu grupām „Piedzīvojums Stāmerienā”

Iepazīsti ar leģendām apvīto Stāmerienu, dodoties pārgājienā, meklējot Stāmerienas pils spokus un piedaloties kopīgā zupas vārīšanā. Programma šeit

 

Kontaktpersona – Gunārs Vīksniņš, tālr. 29178536

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *