• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Seminārā pulcējas novada tūrisma ļaudis

Gulbenes novada pašvaldības ēkā 9.martā norisinājās pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” organizētais novada tūrisma uzņēmēju seminārs, kurā piedalījās gandrīz 40 dalībnieki.
Semināra dalībniekus uzrunāja un veiksmīgu šīgada tūrisma sezonu vēlēja Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Normunds Audzišs. Klātesošajiem seminārā bija iespēja gūt informāciju par aktuālajiem projektiem, kuros iesaistījusies Gulbenes novada pašvaldība tūrisma nozarē, par iespējām gūt atbalstu biedrības “Sateka” izsludinātajos projektos un dažādām aktivitātēm, ko biedrība jau šobrīd piedāvā. Aģentūras pārstāvji iepazīstināja ar plānotajām aktivitātēm un pasākumiem jaunajā tūrisma sezonā, kā arī atskatījās uz paveikto pagājušajā gadā. Semināra noslēgumā ar interesantiem pētījuma datiem par Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju ceļošanas paradumiem dalījās biznesa augstskolas “Turība” asociētais profesors, Tūrisma pētniecības centra vadītājs Ēriks Lingebērziņš.


Sakām paldies ikvienam, kurš piedalījās seminārā! Uz sadarbību šajā tūrisma sezonā, kopīgi veidojot interesantu piedāvājumu ceļotājiem Gulbenes novadā!

Prezentācijas:

PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” prezentācija 

Biedrības “Sateka” prezentācija 

Prezentācija par projektiem, kuros iesaistījusies Gulbenes novada pašvaldība tūrisma nozarē

Biznesa augstskolas “Turība” asociētā profesora, Tūrisma pētniecības centra vadītāja Ērika Lingebērziņa prezentācija par pētījumu “Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju ceļošanas paradumi”  (LIAA pētījums, sadarbībā ar «Turība» un ALTA, 2018.gada novembris – 2019.gada maijs  “Latvijas lielo pilsētu iedzīvotāju ceļošanas paradumi” rezultāti)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *