• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Sakrāj Gulbenes novada pērles!

tur.akcijaGulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu apciemot Gulbenes novadu, izmantot tur piedāvātos pakalpojumus un laikā no 15.maija līdz 1.oktobrim piedalīties tūrisma akcijā “Sakrāj Gulbenes novada pērles!”.

 

 

Aicinām apmeklēt vismaz 10 no akcijā iekļautajiem objektiem, lai ne tikai iepazītu Gulbenes novadu un interesanti pavadītu laiku, bet, piedalītos akcijā, kuras noslēgumā iespējams laimēt velosipēdu, planšetdatoru un citas vērtīgas balvas, ko būs sarūpējuši organizatori un Gulbenes novada tūrisma uzņēmēji. Balvu ieguvēji tiks izlozēti tūrisma akcijas noslēguma pasākumā, uz kuru tiks aicināti visi dalībnieki, kas būs iesūtījuši savas akcijas dalībnieka kartes.

Katrā apceļošanas vietā noteikti būs kaut kas īpašs, ko redzēt, izjust, nobaudīt, uzzināt! Sakrāj Gulbenes novada pērles!

Tūrisma akcijas brošūras ar informāciju par akcijas norisi un dalībnieka karti varēs saņemt Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (Ābeļu iela 2, Gulbene), tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena” (Stāmerienas pils, Vecstāmeriena, Stāmerienas pagasts), tūrisma informācijas punktā Litenes pagasta bibliotēkā (Pagastnams 2, Litene, Litenes pagasts) un tūrisma informācijas punktā Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centrā (Rīgas iela 18, Lejasciems, Lejasciema pagasts).

Brošūru iespējams izdrukāt arī šeit!

Esot objektā vaicā, lai brošūrā tai paredzētajā vietā veic atzīmi, ka esi šo objektu apmeklējis. Aizpildīto akcijas dalībnieka karti atstāj pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, TIC “Stāmeriena”, TIP Litenē un TIP Lejasciemā vai atsūti pa pastu PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” , Ābeļu iela 2, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 ar norādi “Sakrāj Gulbenes novada pērles”.

Apmeklējums objektos iepriekš jāpiesaka pa norādītajiem tālruņa numuriem.

Sīkāka informācija – pa tālruņiem 64497729, 26557582.

Ceļo! Atklāj! Iepazīsti! Laimē!

Akciju organizē PA “Gulbenes novada tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem un objektu apsaimniekotājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *