• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Sagādā prieku un mīļas dāvaniņas!

sveces_bilde-2Lieliem soļiem tuvojas gada sirsnīgākie un baltākie svētki – Ziemassvētki. Neaizstājams dekors mājoklī šajā laikā ir sveces. Sveču liesmiņa rada siltu un mājīgu atmosfēru, piešķir noskaņu un ir lieliska dāvana mīļam un tuvam cilvēkam.

Pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (Ābeļu ielā 2, Gulbenē) ir iespējams iegādāties dažāda izmēra sveces, kuras ir izgatavojuši Gulbenes novada invalīdu biedrības biedri.
Nāc un iegādājies sev tīkamāko sveci!

Aģentūrā aicinām iegādāties arī krūzītes, keramikas izstrādājumus, pildspalvas, magnētus, ziepītes un citus suvenīrus. Šie suvenīri būs jauka un mīļa dāvaniņa, kas liecinās par piederību savai pilsētai un novadam. (Suvenīru piedāvājumu var apskatīt šeit.) Īpašos novadu raksturojošos suvenīrus aicinām iegādāties aģentūras darba laikā: no pirmdienas līdz ceturtdienai – no pulksten 8.00 līdz 18.00, piektdienās – no pulksten 8.00 līdz 17.00. Kā jauka dāvana var būt arī biļete uz kādu pasākumu, koncertu, teātra izrādi visā Latvijās, kas nopērkama “Biļešu paradīzes” kasē aģentūras telpās.

Sagādā prieku un mīļas dāvaniņas Ziemassvētkiem jau laikus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *