• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Rotāsim Ziemassvētkus!

Lai vairotu svētku noskaņu un veicinātu kopā būšanu Ziemas saulgriežos, Gulbenes novada pašvaldība Gulbenes kultūras centrā un Gulbīšu parkā 21.decembrī rīko pasākumu visai ģimenei “Rotāsim Ziemassvētkus!”. Būs radošās darbnīcas eglīšu rotājumu izgatavošanai, eglīšu rotāšana, cienāšanās ar uz ugunskura gatavotiem ēdieniem, svētku koncerts, orientēšanās izaicinājums ar izzinošiem elementiem, sabiedrības simpātiju balsojums par komersantu izrotātajām eglītēm, kā arī svētku gājiens “Gaismas ceļš”. Tiks gaidīts un cienāts ikviens!

Pasākuma programma:

Gulbenes kultūras centrā
Plkst.13.00-14.30 radošajās darbnīcās Gulbenes kultūras centrā būs iespēja izgatavot eglīšu rotājumus ar kuriem pēc tam izdekorēt uzstādītās eglītes Gulbīšu parkā.

Gulbīšu parkā
Plkst.14.00-17.00 cienāšanās ar biedrības “Latgolys golds” uz ugunskura gatavotajiem ēdieniem – piparkūku pankūkām, miežu biezputru ar diētisko speķi un zupu. Būs arī saldā piparmētru tēja. Ēdieni un tēja tiks piedāvāti ikvienam bez maksas.
plkst.15.00-16.00 eglīšu rotāšana ar pašu izgatavotajiem rotājumiem.

Plkst.15.00-16.00 koncerts, kurā uzstāsies Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un skolotājas Irēnas Aizpures mazie dejotāji, Gulbenes kultūras centra pūtēju orķestris, Gulbenes kultūras centra jauktais koris “Harmonija”, grupa “Saburzīts, bet solīds”.

Plkst.15.00-16.00 sabiedrības simpātiju balsojums par komersantu izrotātajām Ziemassvētku eglītēm Gulbīšu parkā, uzvarētāja apbalvošana un pateikšanās visiem komersantiem par iesaistīšanos eglīšu rotāšanas akcijā.

Plkst.15.30 Izklaidējošs orientēšanās izaicinājums ar izzinošiem elementiem Gulbīšu parka teritorijā. Aicināti piedalīties gan individuāli, gan komandās, iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Plkst.16.30 svētku gājiens “Gaismas ceļš” Gulbīšu parka teritorijā. Aicinām ikvienu rotāties ar spīguļiem, lampiņām, mirguļiem, lai gājiens būtu krāšņs un spožs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *