• English
  • Eesti
  • Deutsch

Riteņbraukšanas sacensību “Gulbenes velo 2013” rezultāti

Sestdien, 29.jūnijā, Gulbenē Velo svētku ietvaros norisinājās amatieru riteņbraukšanas sacensības „Gulbenes velo 2013”. Vīriešiem pārliecinoši uzvarēja Guntars Ceplītis no Valmieras (rezultāts 17:57), bet dāmām triumfēja SK „Lejasciems” pārstāve Lāsma Gabdulļina (23:19). Aizraujošā cīņa finiša spurtā norisinājās par otro līdz septīto vietu vīriešiem, kā arī otro līdz piekto vietu sievietēm.

Sestdienas rītā pl.10.50 tika slēgta satiksme pilsētas centrā, lai „Gulbenes velo 2013” 40 dalībnieki varētu spēkiem mēroties 12 kilometru distancē pa Gulbenes ielām (5 apļi). Jau pēc veikta pirmā apļa bija izveidojusies līderu grupa septiņu sportistu sastāvā, bet jau pēc veiktiem četriem kilometriem izrāvienu veica Guntars Ceplītis, kuru viņš ne tikai nosargāja, bet palielināja, kļūstot par absolūto sacensību uzvarētāju un V 40+ grupas uzvarētāju. Pārējā grupiņa („peletons”) turējās kopā līdz pat pēdējiem metriem, kur finišā spurtā uzvaru savā vecuma grupā (V) izcīnīja Miks Gabdulļins (SK „Lejasciems”), fotofinišā bija skaidri redzams, ka otrais finiša līniju šķērsoja Kaspars Beitāns („Šķēps” Gulbene), bet trešo vietu izcīnīja Madars Ivančenko (Gulbene), aiz viņa ceturto vietu izcīnīja Ričards Mūrnieks („Šķēps” Gulbene), aiz kura tūlīt finiša līniju šķērsoja Imants Kublačovs („Šķēps” Gulbene), kurš savā vecuma grupā V 40+ izcīnīja otro vietu un visbeidzot peletonu noslēdza Matīss Gabdulļins (SK ”Lejasciems”), kurš bija piektais V grupā. Mazliet vairāk kā minūti vēlāk finišu sasniedza un trešo vietu V 40 grupā izcīnīja Antis Zunda, bet ceturto vietu šajā grupā izcīnīja Alvis Putnis, kurš tikai mazliet apsteidza Juri Grodni (visi Gulbene).

Dāmām spēcīgākas izrādījās S 40 grupas dalībnieces. Pārliecinošu uzvaru svinēja Lāsma Gabdulļina. Tomēr par otro vietu cīņa ritēja visus 12 kilometrus. Finiša spurts labāks izdevās gulbenietei Dacei Zaķei, kas ļāva viņai nodrošināt otro vietu. Tūlīt aiz viņas trešajā vietā Dana Ceplīte no Valmieras, bet viņai sekoja Baiba Vitkovska no Saldus. Vienu sekundi vēlāk finišu sasniedza S grupas uzvarētāja Laura Igaviņa no Lejasciema. Minūti vēlāk otro vietu sasniedza Mārīte Bluka. Trešajā vietā Rudīte Muižniece (abas Gulbene), bet ceturtā Aiga Putne no Stāmerienas.

Jāpiebilst, ka, atšķirībā no citām sacensībām, šoreiz tika apbalvoti katras grupas 1.-4.vietas ieguvēji ar naudas balvām, kā arī katrs dalībnieks saņēma pārsteiguma balviņas.

Par sacensību labo organizētību bija ļoti apmierināti ne tikai Gulbenes novada sportisti, bet atzinīgus vārdus teica tieši mūsu viesi, īpaši uzslavējot policijas un zemessardzes veikumu.