• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Reizē ar „Balttour 2014” piedalīsimies izstādē Hamburgā

No 7.-9. februārim Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 21. Starptautiskā tūrisma izstāde – gadatirgus „Balttour 2014”, kas ir lielākā tūrisma izstāde Baltijā. Gulbenes novads būs kopīgā stendā ar Alūksnes novadu un SIA „Gulbenes-Alūksnes bānītis”, reklamēs Bānīti un piedāvās dažādas atpūtas iespējas abos novados.

Uz izstādi prezentēt Gulbenes novada tūrisma un aktīvās atpūtas iespējas dodas pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” direktore Iveta Kovtuņenko un tūrisma speciāliste Elīna Kušiņiceva.

Izstādes apmeklētājiem stāstīsim par tūristu iecienītām atpūtas vietām Gulbenē, kā arī piedāvāsim 7 jaunus un interesantus Gulbenes novada tūrisma maršrutu piedāvājumus, un jauno Gulbenes novada un Gulbenes pilsētas tūrisma maršrutu karti.

Savukārt izstāde „Reisen Hamburg”, kas no 5. līdz 9.februārim notiek Vācijas pilsētā Hamburgā, šogad tiek organizēta jau 37. reizi. Izstādes piedāvājumu spektrs būs ļoti plašs – īsa brīvdienu atpūta, atvaļinājumi ģimenēm kopā ar bērniem, pārgājieni un velotūrisms, ceļošana ar auto u. c. Par piedāvājumu gādās 960 firmas no 70 valstīm.

Piedaloties Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) organizētajā Latvijas nacionālajā stendā (Līguma Nr.2013-35), Gulbenes novadu Hamburgā pārstāvēt, kā arī prezentēt ceļošanas un atpūtas iespējas Gulbenes novadā ir devušies pašvaldības aģentūras „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”  tūrisma speciāliste Laura Lulle un Stāmerienas pagasta pārvaldes vadītājs Ainārs Brezinskis. Izstādē plaši popularizēs dabas un veselīga dzīvesveida aktīvās tūrisma iespējas, kā arī ikviens interesents varēs iegūt informāciju par aktīvo atpūtu un tūrisma maršrutiem Gulbenes novadā.

PA “Gulbenes tūrisma un

kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *