• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Rallijs “Sarma” arī 2018.gadā saglabās vienas dienas sacensību formātu

Sarma17_Kalle_Rovanpera (2)Nenoliedzami rallijs “Sarma” ir viens no visgaidītākajiem un iemīļotākajiem rallijiem Baltijas reģionā. 2017.gadā ieviestais vienas dienas sacensību formāts lieliski attaisnoja organizatoru “Gulbenes AUTO – MOTO” cerības un guva ļoti pozitīvas atsauksmes. Tādēļ rallijs “Sarma” arī 2018.gadā saglabās šo formātu – 10. februārī Gulbenes novadā notiks aizraujoša cīņa par uzvaru tradicionālajā ziemas rallijā, kā arī vērtīgajiem punktiem Latvijas un Igaunijas rallija čempionātos, kā arī Vēsturisko automobiļu kausā un Latvijas Rallijsprinta čempionātā.

Pēc gada pārtraukuma ralliju “Sarma” par savu čempionāta posmu atkal ir izvēlējušies ziemeļu kaimiņi, kuri vienmēr ir bijuši bieži viesi un pretendenti uz uzvaru rallijā. Igaunijas čempionāta dalībnieki papildinās rallija dalībnieku pulku. Tādējādi paredzams, ka abu valstu rallija čempionātu dalībnieku, rallijsprinta dalībnieku un vēsturisko auto rallija dalībnieku kopējais skaits pārsniegs septiņdesmit. Tajā pašā laikā par ralliju “Sarma” interesi ir izrādījuši daži ārvalstu sportisti, kuri domā par treniņu iespējām rallijā “Sarma” pirms WRC posma Zviedrijā. Iespējams, ka rallija līdzjutējus iepriecinās arī kāda vēl Latvijā neredzēta rallija ekipāža.

Rallija “Sarma 2018” uzvarētāji tiks noskaidroti deviņos ātrumposmos, kuru kopējais garums būs 109,56 km. Tajā tiks iekļauti vairāki klasiskie rallija “Sarma” ātrumposmi, kas nav izmantoti vairāk kā desmit gadus. Neiztrūks arī pārsteigumi – viens no ātrumposmiem būs pilnīgi jauns. Turklāt, kā jau katru gadu, neizpaliks arī nakts ātrumposmi – ar diviem tādiem tiks noslēgts rallijs “Sarma 2018”. Jāpiemin, ka vēsturiskā rallija un rallijsprinta dalībniekiem būs jāveic saīsināta distance un tie finišu sasniegs krietni pirms tumsas iestāšanās.

Lai nodrošinātu raitu rallija norisi, rallija ceremoniālā atklāšana, līdzīgi kā pērn, notiks iepriekšējās dienas vakarā, pulksten 19:30. Rallija starts paredzēts 10.februārī pulksten 9:30 un pirmā sporta automašīna rallija finišu sasniegs pulksten 19:00. Sacensību diena tiks noslēgta ar apbalvošanas ceremoniju pulksten 21:00.

Plašāku informāciju par naktsmītnēm meklējiet Gulbenes novada tūrisma informācijas vietnē www.visitgulbene.lv. Rallija “Sarma” jaunumiem iespējams sekot līdzi “Facebook” un “Twitter”, savukārt rallija gids un cita oficiālā informācija ir atrodama www.autorally.lv.

Ralliju “Sarma 2018” atbalsta Gulbenes novads, kokapstrādes uzņēmums “Vasks” un mežistrādes uzņēmums “Grantiņi-1”, kā arī kompānijas “Akvedukts”, “M.T.Z. SERVISS”, “Kombainserviss”, “Sendija”, “Gulbenes Autobuss”, “Kopa”, “Kantes Krogs” un “RMS group”. Informatīvi atbalsta “Dzirkstele” un “4rati.lv“.
Ģirts Avotiņš
Rallija Sarma preses sekretārs
T: 29467027
e-mail: girts.avotins@gmail.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *