• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Rada sajūtas ikdienas gaitai

Rankas pagasta  kultūrvēsturiskā mantojuma centrs apmeklētājiem atsācis darboties nepilnas divas nedēļas.

Centrā papildināta ekspozīcija par Rankas vēsturi ar seniem priekšmetiem. Aktualitātei uzziņa par Vasarsvētku svinēšanu un rancēniešu tradīcijām. Senās skolas pagalmā ar ziedēšanu priecē vēsturiskos laikus piedzīvojušās ābeles, ceriņi gatavojas pārņemt ziedošo ābeļu stafeti.

Vērotājiem, nesteidzīgā gaitā dodoties apmeklēt uzziņu stendu, iespējams klausīties Saieta laukuma apkārtnes dabas burvību un priecāties par klusumu. Saieta laukumā un teritorijā var spēlēt vasarīgās vides spēles.

Noteikumi COVID 19  ierobežošanai nav atcelti, ievērojot distanci, roku dezinfekciju, Rankas pagasta kultūrvēsturiskā mantojuma centrs atvērts   saziņai ar apmeklētājiem klātienē. 

Katram apmeklētājam lūgums nopietni pieskatīt un piedomāt par saviem mīļdzīvniekiem, lai stādījumi  saglabātos arī pārējiem tūristiem.

Centrs ar 19.maiju darbojas ekskursiju pieteikumiem un norisei ar iepriekšēju pieteikšanos darba laikā. Ir izstrādāta apmeklējumu noteiktā vienotā kārtība, balstoties uz Gulbenes novada pašvaldības rīkojumu.

Lai gaiša un pozitīva atpūta!

Rankas pagasta  kultūrvēsturiskā mantojuma centra vadītāja Daiga Melberga

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *