• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pulcēja kopā novada mājražotājus un amatniekus!

10.decembrī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pulcēja kopā novada mājražotājus un amatniekus, lai pateiktos par viņu aktivitāti, atsaucību un dalību Zaļajos tirdziņos 2014.gadā.

Aģentūras direktore Iveta Kovtuņenko uzsvēra, ka visam novadam ir ļoti svarīga šī sadarbība, mājražošanas un amatniecības uzplaukums. “Tikai kopīgiem spēkiem mēs varam veicināt mājražošanas un amatniecības, kā arī mūsu prioritātes – tūrisma attīstību”, uzsvēra I.Kovtuņenko.

Projektu vadītāja Līga Langrate aicināja amatniekus un mājražotājus vairāk sadarboties, neapstāties pie sasniegtā, turpināt ģenerēt jaunas idejas un  kopā ar pašvaldību īstenot jaunus projektus.

Uz pasākumu dalībnieki bija aicināti atnest – ziedot savus izstrādājumus – siltas zeķes, kuras tiks nodotas Gulbenes novada vientuļajiem un trūcīgajiem sirmgalvjiem.

Aģentūra pateicās visiem par atbalstu, par sirds siltumu, izdomu, par atsaucību un aicināja nākt ar priekšlikumiem, griezties pēc palīdzības, būt aktīviem un atvērtiem sadarbībai ar pašvaldību arī turpmāk.

Sirsnīgs paldies Gulbenes mūzikas skolas audzēkņiem un skolotājiem par sagatavoto muzikālo sveicienu!

Aģentūras kolektīvs novēl visiem Gulbenes novada amatniekiem un mājražotājiem, visiem Zaļā tirdziņa dalībniekiem un arī pircējiem mierīgus un gaišus Ziemassvētkus, un Laimīgu Jauno gadu!

Uz tikšanos vēl pēdējā 2014.gada Zaļajā tirdziņā – 20.decembrī, lai iegādātos un piedāvātu īpaši Ziemassvētkiem sarūpēto!

Pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un

kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” kolektīvs

DSC_0258DSC_0274DSC_0304DSC_0282DSC_0299

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *