• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

“Pirtslietu darbnīca” aicina uz pirmo pļavu un taku skrējienu “Āriņu kross 2019”

Tā kā “Āriņu slēpojums” bija ļoti labi apmeklēts pasākums, pēc dalībnieku vēlēšanās “Pirtslietu darbnīca” sadarbībā ar atbalstītājiem 20.jūlijā pirmo gadu rīkos pļavu un taku skrējienu “Āriņu kross 2019” , izskrienot “Āriņu” apkārtni un iepazīstot Daukstu un Galgauskas pagasta meža takas un pļavas. Starts no plkst. 17:00. 

Sacensībās aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, jo skrējieni ir paredzēti arī 2 gadus jauniem bērniņiem, kuri vēlāk piedalīsies skrejriteņa Dip Dap izlozē, kas notiks pateicoties ražotāju atbalstam. Izloze būs arī pārējiem sacensību dalībniekiem, un būs iespēja laimēt dažādas atbalstītāju balviņas.

Skrējiena laikā darbosies arī bezmaksas piepūšamās atrakcijas un būs pieejama auklīte, kas varēs pieskatīt mazos dalībniekus, kamēr vecāki ir devušies distancē. 

Skrējiena starts mazajiem skrējējiem ir 20.jūlija 17:00 ierašanās un numuru izņemšana, kā arī iepazīšanās ar trasi no pulksten 15:00.

Dalībnieku iepriekšējā reģistrācija jāveic līdz 19.jūlija plkst. 23:00, pieteikumus sūtīt uz liga@pirtslietudarbnica.lv vai pa tālr. 27430303

Arī plašāku informāciju var saņemt pa norādītajiem kontaktiem. 

Sacensību nolikums (lapu var pāršķirtu, klikšķinot uz lapas labā augšējā stūra):

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *