• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pirmie pavasara svētki – Sieviešu diena

tulpes18.martā, kad tiek svinēta Starptautiskā Sieviešu diena, arī Gulbenes pilsētā un novadā norisināsies dažādi tematiski pasākumi un aktivitātes, kas iepriecinās ne tikai daiļā dzimuma pārstāves, bet arī viņu stipros pavadoņus.

 

 

Rankas kultūras namā plkst. 19.00 – Ivo Grīsniņa Ģrīšļa akustiskais koncerts. Ieeja – brīva.

Gulbenes kultūras centrā plkst. 19.00 – mūzikls “Čigānu princese”.

Stāmerienas pilī plkst. 19.00 – romantisks mūzikas un dzejas vakars “Ar Tevi”, piedalās trio “Mediante”. Ieeja – 2 EUR, galdiņa rezervācija – 4 EUR. Biļešu un galdiņu rezervācijas iepriekšpārdošana. Vairāk informācijas: 22017391

Stāķu pamatskolā plkst. 19.00 – Stradu pagasta amatiermākslas kolektīvu koncerts “Pavasari gaidot”. Koncertā uzstāsies vokālais ansamblis “Pieskāriens”, jauniešu tautisko deju kolektīvs “Zeija”, vokālais ansamblis “Baltābele”, folkloras kopa “Saulgani” un deju grupa “Baltābele”.

8.marta vakaru padarīsiet īpašāku, dodoties uz Kantes krogu, kur būs iespēja nobaudīt vakariņas un izbaudīt jauku atmosfēru dzīvās mūzikas pavadībā.

Vecgulbenes muižā būs iespēja ne tikai gardi pavakariņot, bet arī izbaudīt SPA procedūras.

Stāmerienā gardas vakariņas būs iespējams nobaudīt kafejnīcā “Sonāte”.

Sajust pavasara tuvošanos un padarīt dienu īpašāku iespējams arī, dodoties izbraucienā zirga pajūgā vai izjādē ar zirgiem saimniecībās “Pilssēta”, “Dzelzavieši” vai “Purenes”.

Dienas noslēgumā aicinām doties uz atpūtas kompleksu “Dīķsalas”, kur iespējams atpūsties no dienas steigas, karsējoties āra kubulā. Ļaujieties nesteidzīgai atpūtai arī atpūtas kompleksos “Vonadziņi” vai “Ziedugravas”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *