• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pirmajā Latvijas tūrisma informācijas tirgū piedalīsies ap 15 dalībnieki no visas Latvijas

Š.g. 13.septembrī Bauskā tiek svinēti tradicionālie Bauskas vecpilsētas pagalmu svētki. Pirmo reizi tā ietvaros notiks arī  Latvijas tūrisma informācijastirgus, plānots, ka nākošgad šis tirgus varētu notikt Gulbenē. Bauskas TIC tirgu organizē sadarbībā ar Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociāciju “LATTŪRINFO”. Tirgus  mērķis – popularizēt Latvijas reģionu un novadu tūrisma piedāvājumu. Uz pasākumu Bauskā pieteikušies ap 15 dalībnieki,  to vidū arī apskates objekti – A.Pumpura Lielvārdes muzejs un “Daugavpils Skrošu Rūpnīcas muzejs”, kurš dalīs atlaižu kuponus muzeja apmeklējumam, kā arī kūrorta rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri”  piedāvās iegādāties savu pakalpojumu dāvanu kartes. Pasākumā ar saviem aktuālajiem piedāvājumiem skolēniem piedalīsies divas tūrisma firmas “Baltic Travel Studio & Boutique” un “Dabas tūres”. Plaši pārstāvēti  būs arī tūrisma informācijas centri, kuri stāstīs par aktuālāko un jaunāko savas apkārtnes piedāvājumā skolēniem, ģimenēm, kāzu svinētājiem. Dalību pieteikuši Raunas, Cēsu, Dobeles, Jelgavas, Vilces, Krāslavas, Daugavpils, Gulbenes, Limbažu, Saulkrastu TIC. Gulbenes tūrisma aģentūra plāno ierasties ar slavenajām Bānīša “bufetniecēm“, kurām līdz būs tradicionālais cienasts – z/s „Birzupes–2” sarūpētās speķmaizītes un „Bānīša stiprais”, kā arī aktīvākajiem tirgus apmeklētājiem balvā dāvinās – ekskursiju ar elektrovilcieniņu pa Gulbenes pilsētu “Atklāj Gulbeni no jauna” un pusdienas kafejnīcā “Rodi” vai “Kantes krogs” 4 personām, bet Krāslavas TIC balvā piedāvās ekskursiju pa pilsētu, Vilces TIC apmeklētājus cienās ar piparmētru sīrupa un tējas degustāciju.

Kā iepriekš ziņojām, IV Bauskas vecpilsētas pagalmu svētku laikā pasākuma viesi var apmeklēt vairāk kā 20 vecpilsētas pagalmus, kuros notiks radošas un sportiskas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, tirdziņi, muzikāli priekšnesumi, kā arī būs iespēja uzzināt vēstures faktus par Bausku kā bijušo Kurzemes Zemgales hercogistes pilsētu. Līdztekus notiks Putras godēšana (festivāls), Lielā Murzas krāmu tirgus, kā arī Eiropas kultūras mantojuma dienas 2014.

Sīkāka pasākuma programma http://www.bauskasvecpilseta.lv/aktualitate/eiropas-kulturas-mantojuma-dienas-2014-iv-pagalmu-svetki-un-putras-godesana-bauskas-vecpilseta

Inese Turkupole-Zilpure

Bauskas TIC vadītāja, “Lattūrinfo” biedrs
63923797, www.tourism.bauska.lv , www.latturinfo.lv

DSC_0625

bufete_18

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *