• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pieteikšanās Mājas kafejnīcu dienas pasākumam pagarināta līdz 11.jūlijam

4.septembrī Gulbenē norisināsies tradicionālie Bānīša svētki. Gulbenes-Alūksnes bānīša 118. dzimšanas dienas pasākumus, kas norisinās Dzelzceļa un Viestura ielas apkārtnē, šogad papildinās arī Mājas kafejnīcu dienas pasākums.

Mājas kafejnīcu diena ir lieliska iespēja popularizēt ceļotājiem savu piedāvājumu, tāpēc gan Gulbenes novada uzņēmēji, kas sniedz ēdināšanas pakalpojumus, gan arī vietējie mājražotāji, saimnieces, ģimenes, ikviens, kas ir gatavs svētkos piedāvāt pārdošanā kādu savu īpašo ēdienu, dzērienu, našķus, kārumus, arī demonstrēt savas amata prasmes (neatkarīgi no tā, ir vai nav reģistrēts PVD, VID, vai savu produkciju pircējiem piedāvās pirmo reizi), aicināts kuplināt šo pasākumu un iepriecināt svētku apmeklētājus. Dalībniekus aicinām pieteikties Gulbenes novada pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, zvanot pa tālruni 26557582 vai rakstot e-pastu uz turists@gulbene.lv. Pieteikšanās ir pagarināta līdz 11.jūlijam (ieskaitot).

Mājas kafejnīcu dienas pasākums 4.septembrī norisināsies arī Druvienā.  

Mājas kafejnīcu ideja ir aizgūta no Igaunijas, kur šāds pasākums notiek jau vairākus gadus dažādos reģionos. Latvijā Mājas kafejnīcu dienas pirmo reizi tika rīkotas 2019.gadā, savukārt 2020.gadā pievienojās jauni reģioni. Šogad Mājas kafejnīcu dienas tiks organizētas visā Latvijā, aicinot interesentus iejusties uzņēmēju lomā. Pasākuma organizatori vienojušies ar PVD un VID, kā rezultātā privātpersonām, kas nav ēdināšanas uzņēmēji, tiks dota atļauja šajā dienā darboties bez finansiālām vai jebkādām citām saistībām.

Mājas kafejnīcu dienas ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un to organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Lauku tūrisma asociāciju “Lauku ceļotājs”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *