• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Piesakies Gulbenes pilsētas svētku Zaļajam tirdziņam!

Šīgada 29. un 30.jūlijā ikviens būs gaidīts svinēt Gulbenes pilsētas svētkus, kas aicinās doties kopīgā sajūtu un baudu ceļojumā, ļaujoties gan mākslas un sporta notikumiem, gan arī spilgtai kultūras programmai. Kā ierasts, svētkus papildinās arī Pilsētas svētku Zaļais tirdziņš, kura laikā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādus gardumus un skaistas un noderīgas lietas.

Tirdziņš norisināsies 30.jūlijā no plkst. 9:00 līdz 13:00 Vecgulbenes muižas parkā, kur šajā dienā notiks arī starptautiskā mākslas festivāla “Divi Jūliji”, kas pulcē māksliniekus, lietišķās mākslas, dizaina un amatniecības meistarus un mīļotājus, aktivitātes.

Tirdziņā savu produkciju aicināti piedāvāt tirgotāji ne tikai no Gulbenes novada, bet arī citiem Latvijas novadiem. Tirgoties gaidīti gan amatnieki un rokdarbnieki, piedāvājot savus lieliskos meistardarbus, gan mājražotāji un zemnieki ar dažādām gardām lietām, gan arī stādaudzētāji.

Iepriekšējā pieteikšanās līdz 28.jūlija plkst. 17:00, zvanot pa tālruni 20277265 vai rakstot e-pastu uz turists@gulbene.lv. Vietu skaits – ierobežots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *