• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pieejami jauni tūrisma informācijas materiāli

Gulbenes novada pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” pieejamo tūrisma materiālu klāsts ir papildināts gan ar jauniem mūsu novada, gan citu Latvijas pilsētu un novadu, gan arī kaimiņzemju tūrisma informatīvajiem materiāliem: tūrisma brošūrām, kartēm, ceļvežiem. 

Aģentūras un Izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” darbinieki šogad devās uz trim starptautiskām tūrisma izstādēm Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Izstādēs tika prezentēts Gulbenes novada tūrisma piedāvājums, kā arī sniegta informācija par lielākajiem plānotajiem pasākumiem un citām aktualitātēm novadā. Apmeklētāji varēja saņemt jaunizdoto Gulbenes novada tūrisma ceļvedi latviešu valodā, kā arī novada un pilsētas tūrisma karti angļu un vācu valodā. 

Izstāžu laikā tika iegūti arī jaunākie tūrisma materiāli par atpūtas iespējām citās Latvijas pilsētās, Lietuvā un Igaunijā. Ikvienu, kas vēlas jau laikus sākt plānot savu atpūtu, aicinām iegriezties aģentūrā (Ābeļu iela 2, 101.kabinets), Izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” un tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena”, kur var saņemt jaunākos tūrisma informatīvos materiālus.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *