• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pieejamās naktsmītnes Gulbenes novadā pilsētas svētku laikā

27. un 28.jūlijā aicinām uz Gulbenes pilsētas svētkiem, kur divu dienu garumā notiks dažādi pasākumi visai ģimenei, iepriecinot gan lielos, gan mazos. Lai viesošanās Gulbenes novadā būtu patīkama un ilgāka, aicinām iepazīties ar naktsmītnēm, kurās vēl ir pieejamas brīvas istabiņas un gultasvietas.

Atpūtas komplekss “Vonadziņi” atrodas Stāmerienas pagastā Ludza ezera krastā, kur tiek piedāvāti labiekārtoti viesnīcas numuriņi vairākās viesu mājās. Papildus pieejams restorāns, pirts ar baseinu, piknika vietas, sporta laukumi un labiekārtota pludmale.

Atpūtas komplekss “Zušu nams” arī atrodas Ludza ezera krastā, Stāmerienas pagastā. Nakšņošanas vietas līdz 78 personām, un papildus pieejama pirts, atpūta pie ūdens, laivu noma, piknika vietas un makšķerēšana.

Stāmerienas pagastā esošās “Ziedugravas”, kas atrodas Poga ezera krastā, var izmitināt viesus labiekārtotos numuros, un turpat uz vietas variet paši sagatavot maltīti, doties uz pirti un makšķerēt, kā arī pieejama laivu noma, bērnu un sporta laukumi.

Jaungulbenes pagastā atrodas atpūtas komplekss “Klintis”, kur pieejami labiekārtoti numuriņi, dārza grils un lapene vasaras viesībām, kā arī trenažieru zāle un infrasarkano staru pirts. Daukstu pagastā esošajā viesu namā “Ferma” pieejamas gultasvietas un iespēja gatavot pašiem, kā arī āra kamīns un šūpoles laiskam vakaram. Beļavas pagasta Ozolkalnā atrodas viesu nams “Saulīte”, kur ir iespēja nakšņot un pašiem arī gatavot.

Gulbenes pilsētas svētku laikā notiks 1.Staprtautiskais mākslas festivāls “Divi Jūliji”, mākslas plenērs “Mana Vidzeme”, sportiskas aktivitātes, kā nakts orientēšanās un Gulbene Power Game, bērnu rīts un koncerts “Izklausies dzirdēts-mežā!”. Aicinām apmeklēt koncertus ar dažādu mākslinieku piedalīšanos, kā kori “PaSaulei” un ģitāristu Kaspars Zemītis, grupu “Singapūras Satīns” un reperiem Viņa un Edavārdi, Latvijas Nacionālās operas māksliniekiem Juri Vizbuli un Lauru Teivāni, bet svētku noslēguma koncertā “Mans draugs Mārtiņš Freimanis” piedalīsies Latvijā pazīstami mūziķi. Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.

Vairāk informācijas par Gulbenes pilsētas svētkiem variet uzzināt šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *