• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pa zaļo dzelzceļu no Gulbenes uz Jaunpiebalgu

Zaļo dzelzceļu maršruti jeb maršruti, kas iet pa kādreizējām dzelzceļa līnijām, kļūst arvien populārāki. Šī ir lieliska iespēja ne vien aktīvi pavadīt laiku, dodoties velobraucienā vai garākā pārgājienā, bet arī izzināt Latvijas dabas skaistumu, aplūkot apkārtnes ainavas un nolūkot interesantas vietas, kur atgriezties vēl kādreiz. Šoreiz aicinām doties velobraucienā pa zaļo dzelzceļu no Gulbenes uz Jaunpiebalgu.
 

Ar velo pa Lejasciema mežiem

Pilnīgs miers un dabas skaņas: putnu vīterošana, vēja dziesma, meža šalkoņa – īsta dabas koncertzāle! To varēsi piedzīvot, ja dosies velobraucienā pa Lejasciema apkārtnes mežiem. Izbaudi! Šis brauciens būs lieliska atpūta ikvienam, kurš vēlas gūt enerģiju no dabas skaistuma un paiet nostāk no ļaudīm un pilsētas kņadas!
 

Sajūti Druvienas latvisko garu!

Vēsturiskais, literārais un pats svarīgākais – latviskais mantojums ir Druvienas bagātības! Pagasta ļaudis piedāvā iesaistīties dažādās nodarbēs un izjust latvisko unikālajā Druvienas latviskās dzīvesziņas centrā, kā arī atklāt un izzināt izglītojošajos muzejos – kultūras kompleksā “Silmači” un Druvienas Vecajā skolā–muzejā.Pedāvājam doties velobraucienā pa Druvienas pagastu, sajūtot senatnīgo atmosfēru šo objektu tuvumā, apskatot vēsturisko centru un baudot dabas skaistumu!