• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Piedāvā trīs aizraujošus braucienus uz Igauniju

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir uzsākusi sadarbību ar Aizkraukles tūrisma aģentūru „Remiro travel”, kas nozīmē, ka Gulbenes novada iedzīvotājiem būs iespēja izmantot dažādos “Remiro travel” piedāvājumus, lai apciemotu kaimiņvalsti Igauniju. Lai ikvienam ceļošanu padarītu patīkamāku un ērtāku, dodoties uz Igauniju, autobuss uzņems ceļotājus Gulbenes centrā.

 

Pašreiz “Remiro travel” piedāvā trīs ceļojumus uz Igauniju:

  • Tuvākais no tiem notiks 27. – 28. oktobrī, kad ceļotāji dosies uz Pērnavu un Hāpsalu, kā arī atpūtīsies “Fra Mare Thalasso SPA” viesnīcā, kur gaidīs pelde īstā jūras ūdens baseinā. Divu dienu laikā tiks iepazīts gan Hāpsalas un Pērnavas kultūrvēsturiskais mantojums – Hāpsalas bīskapa pils, unikālā dzelzceļa stacija–muzejs, Pērnavas vecpilsēta, gan baudīta mierīga atpūta un relaksējošas SPA procedūras Thalasso day SPA kompleksā.
  • Nākamais brauciens – 10. novembrī uz ledus laikmeta centru un senatnīgajām Hellenurmes dzirnavām Igaunijā. Ledus laikmeta centra vairāk nekā 2200 kvadrātmetrus plašā izstāžu telpa sevī apvienojusi populāru un izklaidējošu, kā arī zinātnisku pieeju ledus laikmeta izzināšanai, aptverot 13,7 miljardus gadu. Savukārt vēsturiskajās Hellenurmes dzirnavās būs iespējams redzēt, pataustīt un sajust to kā graudi pārvēršas miltos.
  • Vēlākais, bet ne mazāk interesantais brauciens Adventes laikā, 9. decembrī vedīs uz Rūķu ciemu Monistē (Igaunijā), kā arī ļaus iepazīt dabas brīnumus tepat kaimiņos – Alūksnē. Monistes ciemā sagaidīs īpašā ziemassvētku programma “Ziemassvētki senajā Igaunijas lauku sētā” ar jauku gaisotni un noskaņu, kā arī ciemošanos rūķu namiņos un karstas tējas un piparkūku baudīšanu. Dienas otrajā pusē – iespēja apskatīt iespaidīgāko mirdzošo minerālu kolekciju Baltijā, kas atrodas Alūksnes Vides labirintā.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par katru no piedāvājumiem, esat aicināti ciemos uz PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (Ābeļu iela 2, Gulbene), tel. 64497729, 26399451, e-pasts: laura.lulle@gulbene.lv

 

Foto: „Remiro travel”

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *