• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Piedalies tūrisma rallijā „Gulbja ligzdu meklējot-2”

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” otro gadu organizē aizraujošu un piedzīvojumiem bagātu pasākumu – tūrisma ralliju „Gulbja ligzdu meklējot-2”, kas notiks 2015.gada 16.maijā.

Arī šajā gadā būs iespēja atklāt un iepazīt gleznainā Gulbenes novada 13 pagastus – Druvienas, Rankas, Tirzas, Litenes, Jaungulbenes, Stāmerienas, Līgo, Galgauskas, Lizuma, Daukstu, Beļavas, Stradu, Lejasciema, kā arī Gulbenes pilsētu. Katrā no apmeklētajām vietām sagaidīs āķīgs un atraktīvs uzdevums, lieliska atmosfēra un saimnieku viesmīlība. Tūrisma rallija starts būs pie Gulbenes Kultūras centra no 8.00 līdz 10.00, bet finišs plānots atpūtas parkā „Lācītes” – skaistā vietā Gaujas malā. Noslēgumā ralliju dalībniekus priecēs muzikāli priekšnesumi, apbalvošana ar specbalvām no Gulbenes novada tūrisma uzņēmējiem, un zaļumballe. Komandām, kas iegūs 1.-3.vietu, katrs tās dalībnieks balvā saņems Biļešu Paradīzes dāvanu karti.

Aicinām visus interesentus piedalīties tūrisma rallijā un reģistrēt savu dalību tajā. Visa informācija par tūrisma ralliju mājas lapā www.citiralliji.turismarallijs.lv

Dalības maksa ir 6 EUR no personas (bērniem līdz 12 gadiem – dalība bez maksas), biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasē Gulbenes novada domes ēkas 1.stāvā, Ābeļu ielā 2, Gulbenē, kā arī citās Biļešu Paradīze kasēs visā Latvijā.

Tūrisma ralliju „Gulbja ligzdu meklējot-2” organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar tūrisma portālu www.atputasbazes.lv

Untitled

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *