• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Piedalies tūrisma akcijā “Ceļo – iedvesmojies Gulbenē!”

lid15Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar novada tūrisma uzņēmējiem aicina iesaistīties tūrisma akcijā “Ceļo – iedvesmojies Gulbenē!” un doties atklāt vēl neatklātas vietas Gulbenes pilsētā un novadā. Akcijas norises laiks ir no 2016.gada 1.jūlija līdz 31.oktobrim.

Lai piedalītos akcijā nepieciešama akcijas brošūra. Akcijas brošūru iespējams saņemt:

  • Gulbenes novada PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” (Ābeļu iela 2, Gulbene)
  • Tūrisma informācijas centrā “Stāmeriena” (Vecstāmeriena, Stāmerienas pagasts, Gulbenes novads)
  • Tūrisma informācijas punktā Litenē (Pagastnams 2, Litene, Litenes pagasts, Gulbenes novads)
  • Tūrisma informācijas punktā Lejasciemā (Rīgas iela 18, Lejasciems, Lejasciema pagasts, Gulbenes novads).

Akcijas brošūru var izprintēt arī šeit!

Akcijā iekļautie objekti: Jāņa Brektes dzimtā māja “Saulieši”, Druvienas vecā skola – muzejs, ekspozīcija kordiriģentiem Imantam un Gido Kokariem, Tirzas slēpju muzejs, Apsīšu Jēkaba dzimtās mājas “Kalaņģi”, saimniecība “Pilssēta”, saimniecība “Vecpāpani”, saimniecība “Purenes”, disku golfa parks “Stari”, Latvijas dārgakmeņi, pusdārgakmeņi, saimniecība “Dzelzavieši”, tautsaimniecības ekspozīcija, izstāžu telpa, atklātā krājuma glabātuve “Klēts”, saimniecība “Kalna Pakalnieši”, kafejnīca “Kantes krogs”, “Pirtslietu darbnīca”, Gulbenes-Alūksnes bānītis, bioloģiskā saimniecība “Avotiņi”, Stāmerienas Sv. Ņevas Aleksandra pareizticīgo baznīca, ekskursija ar elektrovilcieniņu, ekskursija ar kuģīti pa Stāmerienas ezeru.

Akcijas gaitā jāapmeklē vismaz 7 no akcijā iekļautajiem objektiem. Apmeklējums objektos iepriekš jāpiesaka pa tālruņa numuriem, kas norādīti akcijas brošūrā. Nonākot objektā, vaicājiet, lai jums dalībnieka kartē veic atzīmi, ka esat šo objektu apmeklējis. Kad visi 7 objekti apciemoti, dalībnieka karti jāatstāj vienā no norādītajām vietām, ieskenētu vai nofotografētu jānosūta uz e-pastu turists@gulbene.lv vai jānosūta pa pastu ar norādi “Ceļo – iedvesmojies Gulbenē”, Gulbenes novada pašvaldības aģentūrai “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” Ābeļu iela 2, Gulbene, Gulbenes novads, LV- 4401. Tūrisma sezonas noslēguma pasākumā 2016.gada 25.novembrī no visām iesūtītajām dalībnieku kartēm tiks izlozēti vairāki akcijas dalībnieki, kas saņems organizatoru un Gulbenes novada tūrisma objektu sarūpētas balvas.

Informācija par akciju pieejama arī pa tālr.: 64497729, 26557582.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *