• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Ģimeņu rallijs Gulbenes novadā pārcelts uz 20.jūniju

 

Ģimeņu rallijs un autokoncerts tiek pārcelts uz 20.jūniju

Ņemot vērā, ka epidemioloģiskā situācija valstī neuzlabojas un divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs turpina pieaugt, 15.maijā paredzētais Ģimeņu rallijs Gulbenes novadā kopā ar grupas “Astro’n’out” autokoncertu tiek pārcelts uz 20.jūniju.

Gan mēs, gan jūs šo notikumu ļoti gaidījām, tāpēc būsim atbildīgi, lai pasākums varētu notikt jau pavisam drīz – 20.jūnijā! 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un tāpat kā jūs ceram uz drīzu epidemioloģiskās situācijas uzlabojumu valstī! Ģimeņu rallijs un autokoncerts notiks – mums visiem vēl tikai nedaudz ir jāpaciešas! Visas uz pasākumu iegādātās biļetes būs derīgas jaunajā pasākuma norises datumā.

Biļešu iegāde un reģistrācija joprojām turpinās! Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv (www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/2612). Pēc biļetes iegādes dalībnieki aicināti aizpildīt reģistrācijas anketu šajā saitē: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrt-mSH09quIflOq5Yt7-ZoNFQeAZ2dOgt0tv7zhVlirXfJA/viewform.

Aicinām sekot līdzi jaunākajai informācijai mūsu facebook.com kontā “Gulbene Tourism” un mājaslapā www.visitgulbene.lv!

 

Par Ģimeņu ralliju

Ģimenes, kam patīk aktīvi un interesanti pavadīt laiku, ceļot un iepazīt jaunas vietas, 20.jūnijā aicinātas piedalīties Ģimeņu rallijā, ar savu automašīnu dodoties piedzīvojumā pa Gulbenes novadu. 

Ar Ģimeņu ralliju tiks atklāta aktīvā tūrisma un atpūtas sezona Gulbenes novadā, ļaujot baudīt Gulbenes novada tūrisma, kultūras un sporta piedāvājumu. Šī pasākuma moto – ar ģimeni ciemos pie ģimenes. Ģimenēm, kas piedalīsies rallijā, būs iespēja iepazīt un apciemot gan ģimenes uzņēmumus, kas piedāvā tūrisma pakalpojumus Gulbenes novadā, gan arī piedalīties ģimenisku uzņēmumu un pašvaldības iestāžu sagatavotās kultūras un sporta aktivitātēs.

Dalība rallijā notiks ar mobilās lietotnes “Loquiz” palīdzību. Dalībnieki dienu pirms pasākuma saņems saiti un paroli savas dalības aktivizēšanai lietotnē. Katras ģimenes ekipāža ralliju varēs uzsākt no jebkuras vietas Latvijā – no savām mājām. Ekipāžas šajā dienā varēs pašas plānot laiku un izvēlēties savu maršrutu, viesojoties 30 objektos un vietās un izpildot sagatavotos uzdevumus (uzdevumu izpilde tiks plānota tā, lai tā maksimāli būtu bezkontakta). Kontrolpunktos varēs viesoties no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ātrums rallijā nebūs svarīgs, daudz svarīgāka būs uzdevumu veikšanas precizitāte un veiksme.

Lietotnē komandām būs iespēja redzēt visu rallija dalībnieku atrašanās vietu. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, aicinām izvairīties no pulcēšanās vienā objektā!

Dienas noslēgumā Litenē plkst. 18.00 paredzēts autokoncerts ar grupu “Astro’n’out”. Ja ekipāža būs iegādājusies biļeti uz autokoncertu, tai būs iespēja klātienē vērot arī apbalvošanu, kas notiks pirms autokoncerta. Tie, kas uz autokoncertu nedosies, apbalvošanu varēs vērot tiešraidē sociālā tīkla “Facebook” kontā “Gulbene Tourism”. Pirmo trīs vietu ieguvēji rallijā saņems vērtīgas balvas.

Dalības maksa Ģimeņu rallijā ekipāžai ir 15 eiro un autokoncertā – 20 eiro. Pērkot biļeti gan uz ralliju, gan koncertu, kopējā maksa – 30 eiro. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un interneta vietnē www.bilesuparadize.lv (www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/2612). Pēc biļetes iegādes dalībnieki aicināti aizpildīt reģistrācijas anketu šajā saitē: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScrt-mSH09quIflOq5Yt7-ZoNFQeAZ2dOgt0tv7zhVlirXfJA/viewform. Iegādāties biļetes un reģistrēties rallijam var līdz 18.jūnija plkst. 23.59.

Par Ģimeņu rallija norises aktualitātēm un jaunumiem sīkāk varēs uzzināt mājaslapās www.visitgulbene.lv, www.gulbene.lv, kā arī sociālo tīklu profilos. Sekojiet līdzi informācijai!

Ģimeņu ralliju organizē pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” sadarbībā ar Gulbenes novada Kultūras pārvaldi, Sporta pārvaldi un novada tūrisma uzņēmējiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *