• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pavadi skolēnu rudens brīvdienas aktīvi!

Lai arī zemi šorīt ir pārklājis sniegs, tas it nemaz netraucē doties un aktīvi pavadīt skolēnu brīvdienas. PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ir izveidojis piedāvājumu klāstu tiem skolēniem, kas vēlas apgūt jaunas prasmes vai vienkārši pavadīt laiku interesanti kopā ar draugiem vai ģimeni.

kleets-2Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs aicina skolēnus rudens brīvdienas pavadīt, iesaistoties dažādās aktivitātēs, kas norisināsies “KLĒTĪ” (Klēts iela 4, Gulbene):
25.oktobrī – “Džeko laterna” (uz nodarbību līdzi jāņem ķirbis),
26.oktobrī – “Ki-ke-ri-gū!”,
27.oktobrī – “Ābolbums”,
Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām iepriekš pietiekties, zvanot pa tālr. 64473098, 26128984 vai rakstot uz e-pastu “muzejs@gulbene.lv”.

img_8096-2

Izbaudi Stāmerienas dabas burvību, dodoties izbraucienā ar ekskursiju kuģīti pa Stāmerienas ezeru! Ekskursijas laikā iegūsti zināšanas par pagasta vēsturi un pēc skolēnu brīvlaika esi zinošākais klasē! 28., 29. un 30.oktobrī izbraucienam ar kuģīti – īpašas cenas! Sīkāka informācija un pieteikšanās braucieniem, zvanot pa tālr. 25673334

purmalas1Vides veselības saimniecībā “Purmalas” pēc saimniecības un tajā mītošo dzīvnieku apskates iespējams arī līdzdarboties gardu pīrādziņu cepšanā, kurus pēc tam iespējams nobaudīt kopā ar siltu tēju. Adrese: Purmalas, Galgauskas pagasts, Gulbenes novads.
Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālr. 29400675, rakstot uz e-pastu “purmalas@inbox.lv”.

 

 

diskgolfs1Apgūsti jaunas prasmes disku golfa parkā “Stari”, iemēģinot roku disku golfa spēlē! Pieejama gan inventāra noma, gan ekspertu instruktāža, kas pirmajās reizēs palīdzēs labāk attīstīt spēles prasmes.

Adrese: Daukstu pagasts, Gulbenes novads.Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālr. 22002293

img_8891

Izbaudi skaistu, rudenīgu izbraucienu zirga mugurā vai pajūgā, kas kopā ar draugiem vai ģimeni sniegs pozitīvas emocijas un možu garu! Saimniecībā „Purenes” katrs sev atradīs īsto draugu ar ko kopā doties skaistā izjādē. Saimniecībā ir vairāki draudzīgi, pieredzējuši un cilvēkus mīloši zirgi. Pat ja zirga mugurā būsiet pirmo reizi, instruktore Mairita jūs apmācīs un sagatavos pirmajai izjādei. Ir pieejami vairāki maršruti atkarībā no jātnieka prasmēm.
Adrese: Purenes, Beļavas pagasts, Gulbenes novads.
Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālr. 26380967, rakstot uz e-pastu “mairita@purenes.lv” vai mājaslapā “www.purenes.lv”.

picasabackground-012Saimniecība “Dzelzavieši” piedāvā izjādes un pārgājienus zirga mugurā, kā arī ekskursiju pa daudznozaru saimniecību un senlietu kolekcijas apskati. Adrese: Dzelzavieši, Stāmerienas pagasts, Gulbenes novads. Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālr. 28610837, rakstot uz e-pastu “dzelzaviesi@inbox.lv”.

dsc_0964Zemnieku saimniecība “Pilssēta” piedāvā zirgu apskati, kā arī izjādes ar zirgiem un vizināšanos pajūgā. Adrese: Pilssēta, Vecstāmerienas ciems, Stāmerienas pagasts, Gulbenes novads.
Sīkāka informācija un pieteikšanās, zvanot pa tālr. 26532267 vai rakstot uz e-pastu “pilsseta@inbox.lv”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *