• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pasaules tūrisma dienu atzīmēsim arī Gulbenē!

Kopš 1980.gada katru gadu 27.septembrī tiek atzīmēta Pasaules tūrisma diena, lai atgādinātu par tūrisma milzīgo ekonomisko, sociālo, politisko un kultūras nozīmi. Atzīmējot Pasaules tūrisma dienu arī Gulbenē, Gulbenes novada pašvaldības aģentūra „Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” 27.septembrī plkst. 20.00 aicina ikvienu interesentu doties līdz šim vēl nebijušā ekskursijā, atklāt Gulbenes pilsētas tūrisma objektus un sagatavotos pārsteigumus.

Gidu pavadībā dosimies savdabīgā un aizraujošā ceļojumā pa pilsētu, kur katrā no apmeklētajiem tūrisma objektiem sagaidīs interesanti notikumi. Kādi tie būs un kā izpaudīsies noslēpumainā ekskursija, to uzzināsiet piedaloties! Vēlamies, lai ekskursija patiešām būtu jauks pārsteigums ikvienam tās dalībniekam, tādēļ neko sīkāk neatklāsim.

Ekskursija sāksies 27.septembrī plkst. 20.00 pie Gulbenes novada domes ēkas (Ābeļu iela 2). Tā kā dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tad Aģentūra aicina interesentus pieteikties līdz 25.septembrim, rakstot uz e-pastu turists@gulbene.lv vai zvanot pa tālr. 64497729, 26557582. Ja interesentu būs daudz, tad plānojam arī otru ekskursiju plkst. 20.30.

Ekskursija būs bez maksas. Līdzi vien jāņem lielisks garastāvoklis un, protams, laika apstākļiem atbilstošs apģērbs.

Gaidīsim jūs 27.septembra ekskursijā!

 

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra

„Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *