• Latviešu valoda
  • Русский
  • English
  • Eesti
  • Deutsch

Pasaules skaistāko melodiju koncerts „CEĻOJUMS UZ ZIEMASSVĒTKIEM”

Šī gada Ziemassvētku laikā: 21. decembrī Gulbenes Kultūras Centrā plkst.16:00 norisināsies pasaules skaistāko melodiju koncerts „CEĻOJUMS UZ ZIEMASSVĒTKIEM”, kurā klausītāji varēs ne tikai doties muzikālā ceļojumā pāri visiem kontinentiem, baudot dažādu zemju skaistākos Ziemassvētku skaņdarbus, bet arī uzzināt to, kā Ziemassvētkus svin citviet pasaulē.

Ziemassvētkus jau vairāk kā divtūkstoš gadu cilvēki atzīmē visos kontinentos, bet ikvienam visā plašajā pasaulē tie saistās ar savām svētku sajūtām un tradīcijām. Pat mūsu pašu zemē Latvijā – katrā mājā un ģimenē Ziemassvētku svinēšana var būt atšķirīga. Pasaulē ar dažādu kultūru bagātajās valstīs Ziemassvētki un Jaungads pārsteidz mūs ar neiedomājamiem paradumiem un  tradīcijām. Kamēr vieni svin Jēzus piedzimšanas dienu, tikmēr citi gaida Ziemas saulgriežus. Kaut kur pasaulē cep treju kungu pīrāgu vai peras pirtī, bet citur  no savām mājām izmet vecas lietas un nevajadzīgos traukus, lai vairotu labklājību. Taču it visur plašajā pasaulē cilvēki viens otram Ziemassvētkos un Jaunajā gadā vēl laimi, prieku, pārticību un veselību. Visur skan skaista mūzika un dzied īpašas dziesmas.

Koncertā „CEĻOJUMS UZ ZIEMASSVĒTKIEM” piedalās: operdziedātāja  Ilona Bagele, dziedātājs, komponists un mūziķis, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mākslinieks Andris Ābelīte (balss, trompete, blokflauta), komponists un aranžētājs Artūrs Palkevičs (taustiņinstrumenti, ģitāra), Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sitamo instrumentu mākslinieks Ernests Mediņš, kā arī  jaunās solistes: Katrīna Paula Dīringa /Melisa Kovaļova.

Koncerta mākslinieki ar pasaules skaistāko melodiju palīdzību aizvedīs ikvienu klausītāju brīnišķīgā Ziemassvētku ceļojumā, aicinot baudīt, sākot no dažādu valstu tradicionālajām Ziemassvētku dziesmām, neapolitāņu klasikas pērlēm un enerģiskajiem komponista Astora Piazzolla argentīniešu tango ritmiem, līdz pat skaņdarbiem no dvēseliskā Andrea Bočelli repertuāra un citiem pasaulslaveniem Ziemassvētku skaņdarbiem, ko izdziedās Ilona Bagele  un Andris Ābelīte, ka arī jaunās solistes  kopā ar pavadošajiem mūziķiem.

Muzikālajā Ziemassvētku ceļojumā auksti nebūs ne vienam- vai būsiet vienatnē, vai ģimenes un draugu lokā, jo dvēseli sasildīs brīnišķīgās melodijas un lieliskais izpildījums.

 Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties „Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv, biļešu cenas: 7, 10, 12 EUR.

Informāciju sagatavoja:

Koncerta producente

Ieva Šteinberga

e-menedzments@inbox.lv

CELOJUMS UZ ZIEMASSVETKIEM

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *